Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fifában,Ultimate Teamben...

A Fifában,Ultimate Teamben létre lehet hozni legalább egy közepes csapatot amivel már a legtöbb ellenfél ellen van esélyem,de ezt úgy hogy nem költök a játékra?

Figyelt kérdés
Mert idáig nem nagyon Ultimate Teameztem,1x 1x megpróbáltam,de egyszerűen olyan csapatok ellen játszottam hogy esélyem sem volt,nem is tudom mennyit költhetett a játékra,tele volt Iconokkal és 90+ kártyákkal a csapata.Viszont mostanában elkezdtem nézni Fifa21 streamereket,és megjött a kedvem,Fifa22 ben majd lehet neki kezdenék,ha van mód hogy legyen egy viszonylag jobb csapatom anélkül hogy költenék pénzt rá.
2021. júl. 12. 16:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudsz, de nyilván jóval több időt kell beleölni és a legelejétől muszáj játszanod, vagy óriási lemaradásban leszel. Gondolom féltávnál vagy a szezon végén próbáltad a FUT-ot, akkor már esélytelen hogy felzárkózol.


Szoktak lenni különböző challenge-ök, ha azokat teljesíted, tudsz erős lapokat szerezni pakkokon kívül is.

2021. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!