Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy legyek jobb Valorantba?

Hogy legyek jobb Valorantba?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok az ilyen shooter hátékok terén. Szóval főleg a célzás nem megy jól. A stratégia megy.


Deathmatch-be alig tudok fejlődni. Átlag 10+ helyen kötök ki, mert minden sarkon headshot-olnak egy lövésből akárhogy játszok. Akkot szokott jó lenni talán, ha velem egy szintű játékosokat dob be.


A játék beli szintek nem relevánsak, mert lehet valorantba kettes, ha már warzone-ba vagy CS-be beletolt több ezer órát.


Már valahogy kezd elmenni a kedvem az egésztől hogy szimplán megmozdulni se tudok, már kilőnek.


Esetleg nincs olyan játékmód ahol botokat rakna be egy normális játékba? Mert azért a valorant gyakorló módja nekem nem hoza meg a kívánt eredményt. Ahol botokat kell lőni, ott easy mode-ba 30/30 már nem egyszer sikerült. De 25 felett van mindíg. A hard és a medium módok meg nekem már túl gyorsak.


Esetleg tippek a gyakorláshoz? Vagy a hiányosságaim jobb stratégiával kéne kompenzálnom?


2021. júl. 15. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyit hozzá teszem hogy 2 hete kezdtem el játszani.


Killjoy a fő karakterem, Raze a második Raze.


Főleg sörétes puskával, azaz Bucky-val vagy Judge-val megyek.


De szeretem a Vandalt és a Phantomot is. De az Arist meg a Bulldogot se vetem meg.


A játékstílusom meg abból áll, hogy a fal mellett bújkálok, és úgy aprítom lesből sörétessel az adott ajtón bejövő ellent. Ezért szeretem a szűk És kacskaringós folyosókat. De hát nem mindegyik map-en találhatóak ilyenek.

2021. júl. 15. 18:03
 2/2 A kérdező kommentje:

Szóval eléggé deffenzív karakter vagyok. Óvatos játékstílussal.


Vagy 1 lövésből kinyírom az ellenfelet amit shotival csinálok, vagy pedig elkezdtem tunkolni, amit mindegyik mással.

2021. júl. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!