Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Annak mi értelme van, hogy...

Annak mi értelme van, hogy pl. CS:GO-ban a játékosok igen nagy hányada folyamatosan váltogatja a fegyvert, egyszer kés egyszer pisztoly?

Figyelt kérdés
Már annyi videóban láttam, hogy ezt csinálják, de folyamatosan.Mennek és váltogatják a két fegyvert gyors egymás utánban.Azért csinálják, mert mindenki más ezt csinálja és ez menő?Vagy tényleg nem tudom hova tenni a dolgot, ráadásul szerintem veszélyes is a dolog, mert mi van ha éppen késre váltott és feltűnik egy ellenfél?Könnyű célpont lesz.Bár én nem vagyok nagy cs játékos, de több másik játékban is láttam már, hogy ezt csinálják.Ez miért van?
2021. júl. 21. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
32%

A pályán való mozgás sebesség az oka.

Ha kés van nálad gyorsabban mozogsz,ha váltasz valami nehezebbre,akkor lassabb.

Akik a videóban ezt csinálják már gyorsan váltanak fegyvert,alig veszélyes rájuk.:)

2021. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%

"mi van ha éppen késre váltott és feltűnik egy ellenfél"


Tapasztaltabb játékosnál ez már ritkán lesz, mivel jobban átlátja mi történik a pályán és merre lehet ellenfél. Kezdőknél/gyengébb játékosoknál bele fog futni abba, hogy lelövik közben, de majd egyszer csak megtanulja hogy több ésszel csinálja.


A váltogatásnak kb. semmi funkciója egy esetet kivéve: AWP zoom-ból hangtalanul és gyorsabban tudsz így kijönni, illetve segít jobban mozogni lövés után (pl. ha elvéted és jönnek rád, vagy pozit akarsz váltani, stb.).


Ezen kívül a feszültséget szokták levezetni így, vagy unatkoznak, vagy csak a figyelmüket így tartják ébren. Utóbbira még egyesek azt szokták, hogy kicsi rángatásokat csinálnak az egérrel jobbra-balra.

2021. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!