Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Quake 1 -ben valaki vett...

A Quake 1 -ben valaki vett észre a négy világ dizájnjai között különbségeket?

Figyelt kérdés
Nekem valahogy az szűrődött le, hogy a 2.világ( fekete mágia birodalma) mágikus, hátborzongató, kastélyokat, várakat mansionon-kat, illetve barlangjáratokat tartalmaz, szűk folyosókkal, és kisebb termekkel, az alvilágban fekete, alvilági dizájnú helyszínekkel találkozhatunk, míg a 4.világban (öregebb világ), terebélyes, helyenként lepusztuló dizájnú (ezért is öregebb világ), középkori palotákkal találkozhatunk, nagy termekkel és folyosókkal. Az első, halálra ítélt dimenzió pedig a következő három keveréke. Legalább is nekem ez tűnt fel. Valaki más egyébként vett észre különbségeket, sajátosságokat a négy világ között. Esetleg véleményt írna valaki a játék dizájnjáról, a mágikus, középkori környezetéről, esetleg a játékról? Nekem például kifejezetten tetszett ez a horror-mágikus, középkori világ, bár az már kevésbé, hogy rögtön az első világ ad ízelítőt a következő háromról.

#Quake 1
2021. aug. 4. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Első pályák pedig mindig egy katonai bázison játszódnak. Nekem is tetszik ez a világ, örülnék, ha az új rész is ott játszódna, a Stroggos helyett.
2021. aug. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!