Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends kezd kihalni?

A League of Legends kezd kihalni?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy egyre kevésbé érdekli az embereket.

Például ide is, ha kiír valaki egy kérdést ritkán (heti 1, mikor régebb non stop jöttek a Lolos kérdések), se érdekel senkit.

Azt tudom, hogy az új itemeknél sokan otthagyták.

De már évek óta rengeteg op shitchampet gyártanak, akik csak felidegelni tudják az embert, az is közrejátszhat.

Meg persze az egyre rosszabb matchmaking is, sokkal több a feeder, a troll, a rage.

Vagy én gondolom rosszul, és még mindig annyian játsszák ezt a játékot, mint eddig?

Szerintem amúgy semmi jó nincs már benne. Csak a skinek meg a pénz érdekli a Riotot, de ez a játék egy rakás szar lett. Pedig régebb tényleg jó volt, alig vártam hogy hazaérjek, és nyomtam onnantól egész nap, ha vesztettem, ha nyertem. Most valamiért egészen más, nagyon szar az egész. Nem tudom rávenni magam, hogy belépjek, havonta 1-2x nézek be 1 meccs erejéig, hogy mi van.



2021. aug. 4. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az új itemekkel izgalmasabb lett a játék. Előtte se volt balanced most se az. Emlékszem amikor még kijött a samira, még a hülye is pentakillelt vele. Meg amikor kijött sett, az se volt balance, meg amikor sylas minden roleban a legjobb pick volt. Túl nagy kultusza van ahoz hogy kihaljon, de hogy kevesebb játékos lesz az is biztos. Egy ideje már én is csak normalozok, mert ott valahogy nyugodtabb vagyok. Riot meg a versenyzők szerint akar balancolni, így az aki csak jól akarja érezni magát megszívta. A community okádék. Megy az ujjal mutogatás és a beszólogatás.
2021. aug. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is valahol az új shop bejövetele után hagytam abba. Nem kifejezetten emiatt, inkább csak régen sok embert megismertem, mindig többen játszottunk, aztán ahogy eltűntek nem találtam új társakat. A lolos közösség meg hát...nem is nagyon találkoztam olyan emberekkel akikkel megmaradt volna a kapcsolat. Plusz nem hiányzik, hogy elküldjenek melegebb tájakra, ha azért megyek fel normálozni, hogy kikapcsolódjak. Az új champek se nagyon jönnek be.
2021. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aha. Csak napi 30 millióan játsszák
2021. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!