Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy működik a PS4 konzol?

Hogy működik a PS4 konzol?

Figyelt kérdés
Eddig Xbox360-at használtam, de tervezem a váltást egy PS4-re. Csak nem értem ott hogy működik a rendszer, ha nincs optikai meghajtó. Ha megveszek egy játékot, nyilván egy letöltő kódot kapok. De ezt csak a konzolra tölthetem le, vagy letölthetem az asztali PC-re is, ahonnan pendrivre másolva a konzolon használhatom? Net kapcsolatom csak a dolgozó szobámban van (kábeles), a konzolt viszont a nappaliban használnám. Nem multizok, csak offline játszok.

2021. aug. 4. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te ps5-ről beszélsz nem?

Amúgy igen, ha nem tudsz felcsatlakozni wifire hozzá lehet kötni a kábelt is és le lehet tölteni ha van accountod. Szóval nem PC-ről kell áttenni.

2021. aug. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, PS4-ről beszélek.
2021. aug. 4. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne a PS4-ben optikai meghajtó? Te kevered a PS5 Digital Edition-nel vagy valamelyik Xbox-al.
2021. aug. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal minden PS4-en van optikai meghajtó (lemez), a PS5-nél létezik a digital edition aminél ez nem található meg.

Ha kódot használsz, azt egy fiókhoz adod hozzá, kb mint számítógépen a steam, origin, ubisoft, epic games, stb. A fiókba belépsz és letöltöd a játékot. A letöltés idejére nyilván kell net, vagy wi-fivel csatlakozol a hálózatra vagy kábellel.

2021. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a ps-t accounttal használod. ez a psn account. ezzel be kell lépned a gépbe. tudsz venni lemezes játékokat, es a store-ból digitálisat. ha magyar játékot akarsz (van amihez van magyar felirat) akkor olyan dobozos játékot kell venned amin ez fel van tüntetve vagy magyar store-ból kell venned (hu-en és forintban vannak az árak) ilyenkor ez felkerül az account-odra és bármikor letöltheted

szerintem ez boxon is így működik

mindenképpen kell net. a legjobb a kábel de ha másképp nem megoldható a wifi is jó

2021. aug. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és a store-ban nincs feltüntetve a magyar mint támogatott nyelv, a neten kell utánanézned
2021. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!