Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Betudom üzemeltetni újra a...

Betudom üzemeltetni újra a (laptopomon) Sims 4 - Cats and dogs cd-met, miután már egyszer a számítógépemen nem sok sikert aratott?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Még tavaly vettem egy Sims 4 - Cats and Dogs CD-t, amit először a számítógépemen próbáltam használni.

Tudni kell, hogy a gépemen már volt használva sima Sims 4, a laptopomon viszont még egyik Sims sem volt bent.

Azért nem akarom berakni úgy, hogy közben tapogatózok a sötétben, mert félek, hogy a laptopomon is az fog történni, mint a gépemen. (Nem engedte elindítani a játékot, hiába próbálkoztam, és szakember sem tudott segíteni.)

Szerintetek elindulna a játék a laptopomon?

Köszönöm!



2021. aug. 10. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A játék nem géphez van kötve, hanem egy online fiókhoz, ha Originen vetted meg (vagy akár Steam-en, ugyanaz). Letöltöd a klienst, belépsz a fiókodba amin megvan a játék, és már indíthatod is a telepítést. Ilyen akadálya nincs, a játékot megvetted, az már a tiéd, bármennyiszer ingyen újratelepítheted más eszközökre is.

A feltétel az még, hogy az eszköz teljesítménye teljesítse a játék minimális feltételeit. Ha ez megvan, játszhatsz is, ha nincs, akkor sajnos nem.

2021. aug. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!<3
2021. aug. 10. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!