Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pokemon meg a digimon...

A pokemon meg a digimon tulajdonképpen ugyanaz, csak a digimon újabb?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. aug. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az alapelv SZINTE ugyanaz ez igaz. DE míg a pokémonok rrendes húsvér lények, addig a digimonok csupán egyesek és nullák, mivel "csak" digitális kódok. DE ha nagyon le akarod egyszerűsíteni és butítani a dolgot akkor igen, ugyanaz...


Illetve a dátumok:


Pokémon: 1996. Február 27.

Digimon: 1999. Március 7.


Szóval igen a digimon az újabb.

2021. aug. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem, mert a digimon sokkal menőbb szerintem.
2021. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 A mai fiatalságnak talán. De a digimonokkal normál körülmények közt nem is találkozhatnál. Míg a pokémonok az emberekkel 1 világban élnek. DE fölösleges erről vítát nyitni. Ki az egyiket, ki a másikat szereti jobban, ennyi és nem több.
2021. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazából műfajukban, célcsoportukban, és sok másban is különböznek. A Pokémon fantasy és részben sci-fi küzdősportos kalandfilm gyerekeknek kb. 7-8 éves kortól ajánlva, miközben végeláthatatlan sztorivá vált. Míg a Digimon-sorozatok drámai sci-fi világmentések sok érzelmi töltéssel, többnyire 12+ korhatárral, néhol thrillerbe kifutva. A Digimonok fejlődése is más koncepciót mutat be, ami a történeteket véges keretek közé szorítja. Így a sikeresség pedig több sorozatot és több univerzumot szült. A Digimonszelídítők sorozata a 34. résztől különösen agresszív és pszihológiai is. Tehát nem lehet összehasonlítást művelni, ráadásul a Digimon-sorozatok egyesével is különböznek egymástól.
2021. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Viszont a digitális létforma ellenére a Digimonok ugyanúgy érző lények, ami többször is elhangzik fontos momentumként. Illetve okoz problémákat is. Ez nagyon hasonlít pl. az SAO Alicization képletére. (A Digimonszelídítőkben egy Digimon halála okoz eléggé hosszantartó lelki kálváriát.) Ilyen mély szituációkkal a Pokémon nem dolgozik.
2021. aug. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-Én 31 vagyok, és gyerekkoromban ment mindkettő, nekem a digimonok jobban bejöttek. 3 voltam.
2021. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt esetleg tudja valaki, hogy Patamon emlékei megmaradtak-e az újjászületésével?
jan. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!