Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ez a videójáték?...

Melyik ez a videójáték? (2000es évek eleje, görög mitológia)

Figyelt kérdés

Hello! Egy PC-s videójátékot keresek. Kevés konkrétumra emlékszem belőle, szóval minden apróságot ami eszembe jut róla leírok.


Valamikor 2005-2012 között volt rajta a gépünkön. (Kicsit bizonytalan vagyok letöltős volt-e vagy online. De talán inkább online) A játék a görög mitológia köré épült és szintek voltak benne. Maga a játékmenetre nem emlékszem sajnos de valami logikai pepecselős, kirakós dolog volt és nem harcolós vagy járkálós. Rémlik, hogy talán építeni kellett benne? Ebben nem vagyok biztos. Sok görög oszlop volt benne meg szőlőinda az tuti xd

Az egész nagyon nyugodt volt. A zenéje biztosan. Emlékszem a menü ahol a szintek között lehetett választani egy felülnézeti kép volt szigetekről és a tengerről. Sok volt a játékban a kék és a fehér szín (tenger-épületek, ég-felhők)

Zeusz biztos hogy megjelent a játékban. Vagy ő volt rajta a játék ikonján/a töltő menüben vagy talán ő volt az a karakter aki elmondta mi a feladat.

A játék egy bizonyos pontig volt ingyenes, utána fizetőssé vált. A bátyám gyűjtötte a videójátékos magazinokat. Volt naaaagyon sok demo-nk emiatt, tehát lehet onnan volt meg.



A fizetőssége miatt sokáig rajta volt a gépen, de nem játszottunk vele csak nagyjából fél évente egyszer. A családban mindenki emlékszik rá, de senki nem tudja mi lehetett a játék neve. Pedig jó lenne nosztalgiából elővenni...



2021. aug. 19. 01:19
 1/4 anonim válasza:
100%
Zeus:Master of Olympus
2021. aug. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az ://

Ennél sokkal gyerekesebb/színesebb/vidámabb grafikája volt.


Illetve ez nem tűnik szintesnek. Vagyis nem úgy ahogy én értem. Abban amit én keresek tovább kellett jutni az egyre magasabb szintekre (mint pl. a Candy Crush-ban)

2021. aug. 20. 00:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Habár tudom, hogy jópár hónap eltelt, de hátha...

Amik eszembe jutnak és játszottam velük, azok:


Labours of Hercules


Zeus + Poseidon


Populous II: Trials of the Olympian Gods


Heroes of Hellas



Remélem ez segít!


Mellesleg 2D-s volt, vagy 3D-s?

2022. jan. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jobb későn mint soha, ahogy mondani szokás. A Heroes of Hellas volt az! Köszönöm szépen :))
2022. márc. 9. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!