Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó estét kívánok. szeretnék...

Gery8448 kérdése:

Jó estét kívánok. szeretnék vásárolni egy Xbox series x konzolt,meg egy Logitech g923 kormánnyt Melyket lenne érdemes elöször vásárlolni? A Konzol egy Full hd tv-n lenne használva! A kormány Xboxon meg egy laptopon!

Figyelt kérdés

Melyket lenne érdemes elöször megvásárolni?


Persze nem egyszere lenne tervezve a vásárlás


Meg olyat szeretnék kérdezni hogy, nekem megéri e a felsorolt dolgok!


Eddig laptopon játszottam

pl. : forza horizon 4 játékal

Szeretnénk több népszerű játékal játszani de a laptopomon nincs elég hely!


Mit tánácsoltok nekem?



2021. aug. 19. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy sima fullhd tvre felesleges egy xbox series xet venni inkább vegyél 30ezerért egy külsű usbés merevlemezt amire még bőven fér játék
2021. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ssd t szeretem volna beépiteni a dvd olvaso helyére, de a MediaMarktban azt mondták ha beépitenék nem biztos hogy lenne sebesség a ssd röl mert nembiztos hogy a laptop alaplapjának dvd csatlakozoja gyors átvitelre képes
2021. aug. 19. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lemezes játékokkal játszol? Mert ha nem akkor fullhdés tvre bőven élég egy series s is
2021. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Steam rol van egy pár játékom meg a game pass által a forza
2021. aug. 19. 22:57
 5/7 A kérdező kommentje:

A logitech g923 kormánnyrol

Mi a véleményed?

2021. aug. 19. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Kormány téren nem vagyok otthon de szerintem ott annyira nem lehet mellé nyúlni
2021. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok versenyzős, de a kormánynál fontos, hogy Xbox kompatiblis legyen. Sok embert ismerek akik befürödtek ilyenek vásárlásával. Ha nincs feltüntetve rajta kifejezetten az adott konzollal való kompatibilitás akkor nem biztos, hogy működik!


Hogy másik irányból is adjak tanácsot, abban igaza van az MMnek, hogy a DVD olvasó csatlakozója általában lassú mert nincs rá oka a gyártónak, hogy gyorsat tegyen be. VISZONT pot emiatt szokták laptop bővítésekor fordítva csinálni. A belső adattárolót(aminek biztosan gyors a csatlakozója) cserélik SSDre a rendszernek / játékoknak és a másodlagos HDDt vagy SSDt kötik a DVD olvasó helyére amit elsősorban inkább adattárolásra használnak ahol nem számít a szuper sebesség. Persze ilyenkor alapoktól újra kell telepíteni mindent.


Emellett hacsak nincs valami csúcs laptopod akkor egy Series X konzol valószínűleg köröket ver rá teljesítményben tehát nem jársz rosszul vele. FullHDre egyébként a Series S is abszolút ajánlható, de az alacsonyabb árért cserébe kompromisszumokat kell kötni.

2021. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!