Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha lejár a Star Riderségem...

Ha lejár a Star Riderségem elveszik a sc-m?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Három hónapos Star Rider vagyok, októberben jár le. Gondolom elveszik majd az sc-m, de ha megveszem a ridert újra akkor visszakapom? Karácsonyra szeretném az örök ridert, de addig sem szeretnék kimaradni a frissítésekből :D (nem kérdezném meg de 2 lovat is szeretnék venni minél előbb, és pont most tartok a léleklovaglásnál)

2021. aug. 22. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszik el az sc-d :)

Az amit összegyűjtöttél, megmarad, csak a szombatonkénti 100 sc-t nem kapod meg.

2021. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem lett törölve a fiókodban az előfizetés, automatikusan meghosszabbodik újabb 3 hónappal.
2021. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem veszik el.
2022. jan. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Milyen szombatonkénti Sc ről van szó? én az örök star ridert vettem meg. ez csak a 3 hónaposoknak jár vagy mindenkinek ? még nem vagyok nagyon jártas a játékban szóval előre is köszönöm a válaszokat :)
2022. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden fizetős, tehát nem kódokkal lett star rider minden szombaton kap 100 sc-t, amíg tart az előfizetett időszak. Az örök nyilván örökre érvényes, így minden héten kapod akkor is, ha nem lépsz be.
2022. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: ha ajándékkártyát kaptál és az azon lévő kóddal lettél star rider, az fizetősnek számít, mert aki adta fizetett érte, így azért jár a heti sc. A neten keringő, ingyen 3-4-7 napos kódok használatáért nem jár.
2022. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
aztaaa... ez nagyon gáz hogy észre sem vettem de jó tudni. köszönöm a választ
2022. ápr. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!