Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha a Star Stable Online...

Ha a Star Stable Online játékban vásárolok riderséget telefonról akkor folyton levonja a pénzt?

Figyelt kérdés

Haliho!

Mát sokstor vásároltam ridert, de mindig csak kártyával és ha telóról veszem, akkor csak kiválasztom, hogy hány napig, beírom a számom és ennyi? :O

és ha ez lejár akkor megint leveszi a pénzt vagy csak akkor, ha megint kérem?



2014. dec. 9. 14:51
 1/3 anonim válasza:
Ezt én is tudni szeretném.Akarok venni riderséget,de szüleim addig nem engedik,amíg nem tudják hogy le kell-e utána mondani.És ha le kell akkor hogyan?
2014. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nyugodtan vegyetek telóval Star Ridert. Nem vonja mindig a pénzt, csak amikor megveszed az SR-t. Teljesen megbízható. ;) És valóban úgy kell, ahogyan írtad: kiválasztod hány napig leszel SR, majd beírod a számod, kapsz egy kódot, amit el kell küldened a megadott számra SMS-ben és már SR is vagy. :)

2014. dec. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

És nem kell lemondani semmit, amint letelik a kifizetett idő, lejár a SR tagságod és kész. Utána ismét ugyanígy tudsz vásárolni. :)

*előző voltam*

2014. dec. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!