Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dead by Daylightban,hogy kell...

Dead by Daylightban,hogy kell aktiválni a perkeket?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom vannak olyan perkek,amik saját maguktól aktiválódnak,de vannak olyanok is,amit nekünk kell(például gyors futás vagy sebeshetetlenség).Ezeket,hogy kell aktiválni?A beállításoknál a gomb leírásnál nem látom olyat,hogy mivel kell aktiválni a perkeket.

2021. aug. 24. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
E, shift, space, maximum még jobb klikk, ezek szoktak lenni. Olvasd el a perkek leírását, részletesen ott van mit csinálnak és hogyan. Játékban ki is kell írja mivel tudod aktiválni.
2021. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyors futás? Sprint burst magától aktiválódik, ahogy elkezdesz futni. Majd jobb oldalt látod az exhausted perkek visszatöltési idejét, egy szivecske szimbólummal. Dead hard gombra aktiválódik, talán E? De nem tudom, az ott van a leírásban. (Nem használom és még kontrolleres is vagyok)

Melyikekre vagy kíváncsi leginkább?

2021. aug. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából Leon flashbang képessége érdekel.Ezt nem olyat,amit nekem kell aktiválni?Amúgy a gomb leírásnál nekem az E betű van írva a képesség aktiváláshoz,de hiába nyomtam,nem csinált semmit.Ha jól értem leírás alapján(a kevés angol tudásommal),akkor,ha elérem a 70%-ot a gen javításban,azután lehet használni,de én nem tudtam.Ez nem az a képesség,amikor eltudsz dobni valamit a gyilkos felé és akkor stunolja?
2021. aug. 24. 16:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat,most megint átolvastam,szóval,ha megvan a 70% javítás,akkor ha jól értem egy szekrénybe kell bújni és akkor elkészít egy ilyen ledobós cuccot,ha jól értem és akkor tudom stunolni vagy vakítani a killert
2021. aug. 24. 16:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szekrény is kell ahhoz, viszont ott az időzítést nem tudom, ezt sem használom. Arra értem, h miután eldobod pár mp kell míg vakít.
2021. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!