Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft szerver belépés -...

Minecraft szerver belépés - timed out?

Figyelt kérdés

A szerveremre senki nem tud fellépni időtúllépéses hibával. A futó szerver ablaka (ami olyan mint a cmd) azt írja, hogy overload-olva van a szerver és több min 3000 ms ping van rajta. Miért?


Xmx4096M és Xms1024M értékeken vannak beállítva, nem jó?


és 6 Mbit/s a netem



2021. aug. 25. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A játékszervernél a feltöltési idő a fontos, nem a letöltési (6Mbit), ha az kevés, akkor nem csodálom.

De persze az is lehet, valamit elállítottál, de mivel server properties-t nem adtál meg, így nehéz megmondani, de a net mindenképp kevés.

15Mbit-es feltöltés kell már, ha tisztesen akarsz futtatni 4-6 fős magánszervert, ADSL netnél (ami a háztartások 98%-ára jellemző) a letöltés jó, a feltöltés gyenge.

2021. aug. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor a haverjaimnak hogyan működött adsl-nettel, és nekem miért nem?
2021. aug. 27. 10:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A haverjaidnak mekkora a feltöltési sebessége? Mert egy Gigabites (de akár egy 100-300 MBit-es is) netnél a feltöltési sebesség nagyobb, mint a te teljes letöltési sebességed.

A másik még mindig nem írtál semmit a szerver beállításairól. Ha VPN-t használsz azt kapcsold ki, lehet 2x körbemegy a Föld körül mire beér hozzád.

Mennyi mod/plugin van a saját szerveren? Ha jól megpakolod (20-30 db), akkor oda már 16GB ramokat nem árt adni neki. Nekem pl saját szerveren volt hogy 10-12 GBot is evett a szerver, mert sok plugin volt benne (essentials, vault rendszer, multiverse stb).

2021. aug. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

VPN nincs, vanilla szerver, tehát modok, pluginok nincsenek, a feltöltési és letöltési sebesség a haverjaimnak 6 ill. 3-4 Mbit/s.

De 4 GB RAM van beállítva (legalábbis az Xmx beállítás alatt, az Xms-t még mindig nem vágom)

2021. aug. 27. 20:27
 5/6 A kérdező kommentje:
haverom nem otthonról indította - kiderítettem - hanem VPS-sel, így volt lehetősége 60 Mbit/s feltöltésre, ami persze pénz.
2021. aug. 28. 22:09
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Bérelt szerver az mindig jobb lesz, mert bent van a szerverparkban, ott agár gigabites netet is vehetsz.

Egyet tudok még ajánlani, ha nem virtuális LAN szervert csináltatok, próbáljátok meg azzal, pl Hamachi (LogMeIn), hátha az segít neki valamennyit.

2021. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!