Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben ha sok saját simet...

Sims 4-ben ha sok saját simet csinálok, akkor meg lehet oldani hogy ők mászkáljanak a random simek helyett a városban?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre néha feltűnik 1-1 a saját magam által kreált (vagy a Galleryből letöltött) simek körül, de a nagy többség aki feltűnik azok a játék generálta simek, családok, és ők mindenhol ott vannak szinte, még ha másik városba megyek akkor is. Meg lehet azt oldani, hogy ha csinálok vagy letöltök a Galleryből sok simet, akkor ővelük legyen úgymond benépesítve a játék, a közösségi terek, városok, utcák, vagy nem?

2021. aug. 25. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem félsz rá időt áldozni(kb fél óra, max 1 óra) akkor simán megoldható amire te gondolsz.
2021. aug. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen és nem. Ha törlöd a többi simet és a helyükre a sajátjaidat teszed, beállítod a játékot hogy ne rögedejenek és haljanak meg, akkor igen, javarészt a saját simeidet látod majd mindenhol. Ugyanakkor a játék ettől függetlenül automatikusan generálni fog simeket, és ezt nem tudod megállítani. Hiába törlöd őket, újakat csinál. Nem tudom pontosan miért, illetve hogy miért nem lehet ezt kikapcsolni.


Ezt egyedül modokkal lehet megállítani. Én egyetlen egyet ismerek, ami erre képes, NPCC-nek hívják - de a publikus verzió egy ideje már nem lett frissítve, nem működik rendesen... A patreonos verzió talán működik, de azért meg fizetni kell.


Szóval ja, többnyire el tudod érni hogy csak a te simeid legyenek a világban, de nem 100%-ig. Kivéve ha fizetsz egy modért. Elég gáz.

2021. szept. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!