Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Bloodborne ban van különöseb...

A Bloodborne ban van különösebb értelme a fejlődésnek? :) (a bossok lenyomásán kívül)

Figyelt kérdés

Már megjelenés óta megvan, azóta kitoltam a Nioh 1-2t is, és ott például ha visszamész egy régi helyszínre egy vágásból kinyírsz mindenkit.

És van staminájuk az ellenségeknek, főellenségeknek is.


Így most lett érdekes a kérdés,

lvl 245 vagyok, most a dlc résznél vagyok, de valahogy rohadt Op mindenki mint az elején.

És a főellenfeleknek nincs staminájuk, vagy kidodgeolok egy támadása alól, és a levegőbe rámfordul az ütése.

És nem fáradnak el.


Szóval itt nincs olyan mint a Nioh-k ban, vagy a Dark Souls 3 ban hogy ahogy fejlődsz, annyival könnyebb lesz?


Mert eddig csak azt látom hogy drágább minden.


Meg a harcrendszer, olyan lassan tölt életet a karakter hogy mire felállok megint leütnek, lassúak a mozdulatok.. :D


Ez így a Nioh 2 után eléggé fapados..


Igen, én élvezem azt hogy visszamegyek oda ahol rommá vertek, majd felfejlődve mindenkit lekaszabolok. :D



2021. aug. 27. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A dlc sokkal nehezebb mint az alapjáték, nagyon op-k az ellenfelek benne azért van ez. Az alapjátékban nyilván érződik a fejlődés.
2021. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha látványosan nem gyengék, lehet hogy már ng+ban vagy?

És ha jól emékszem BB-ban 40 a soft, 50 pedig a hardcap. Tehát egy stat 40 után alig, 50 után pedig szinte semmit nem ad egy fegyver sebzéséhez. Ez alapján ha mondjuk olyan fegyvert használsz, ami strenght és skill alapján sebez, hiába vagy 250es, ugyanazt a sebzést 100ason is el lehet érni.

A fegyver sem mindegy, talán 2 olyan fegyver van, amit opnak lehet nevezni, a többi majdnem mind trágya.

A legfontosabbak pedig a gemek, a sebzés legnagyobb része abból jön, azokat pedig csak a legmélyebb chalice dungeonokban lehet farmolni.

2021. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De, new game plus :)
2021. aug. 27. 19:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Itt az Opran of kosnál vagyok vagy 3 napja..
2021. aug. 27. 22:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Ng+on jó gemek nélkül azért már tényleg lehet szenvedni.
2021. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4: Istenem, de utáltam... Az egyetlen igazán csaló boss a soulsborne játékokban. Persze mindenkinek más a mumusa, de engem pl. Laurence egyszer sem tudott megölni, pedig a legtöbb Bloodborne rajongó szerint ő sokkal nehezebb ellenfél, mint Orphan.
2021. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, végül csak sikerült legyőzni. :)

De látványosan akkor támad, ha én is megnyomom a támadó gombot,abban a pillanatban támad ő is, természetesen gyorsabban, és fel se bírsz állni, olyan hosszú a movesetje hogy majdnem lemegy az egész életed.

óriási a range is, ha meg kimész a pálya szélére lő mint állat.

2021. aug. 28. 20:12
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Igen, ezért neveztem csalónak. A Demon's Souls óta alapszabály volt az összes Soulsborne játéknál, hogy ha egy ellenfél elkezd egy animációt, akkor azt be is fejezi, ha törik, ha szakad. Orphan viszont bármikor megszakítja bármelyik animációját. Ebben egyébként nagyon hasonlít a Mortal Kombat gépi intelligenciájához. :)
2021. aug. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, az összes soulsborne játékban nehezek a bossok de az a titok hogy reális, ha kiismered a movesetjüket akkor legyőzhetőek. Ezt 3 nap alatt sikerült legyőzni úgy hogy néha majd összetörtem a kontrollert.

Dodgeolok a támadása elől, közben látványosan irányt vált a támadás, és megint betalál..

És tök mindegy hol állsz, mindenhol tud sebezni.

Ha kiálltam a pálya szélére lőtte azt a piros szrt, ami elől kidodgeoltam, de természetesen az is rámkanyarodott menet közben.


De végülis vége.


Én a kimaxoltt Kirkhammerrel tudtam legyőzni, egyeket ütve a tüzes(!) kalapáccsal. Nem volt már életem se szinte feladtam, de csak összejött. :)

2021. aug. 29. 09:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Orphan sem szakítja meg az animációit, csak nagyon sok van neki és eléggé kaotikusak, ezért nehéz. Ja és nem tűzre gyenge, hanem villámra, mint minden más eldritch.
2021. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!