Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legnehezebb souls-lik...

Melyik a legnehezebb souls-like játék az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Dark Souls: Remastered
Dark Souls II
Dark Souls III
Sekiro: Shadow Die Twice
Code Vein
Bloodborne
Demon's Souls
10 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Demons Souls/Dark Souls remastered, de nem azért mert annyira nehéz lenne, hanem mert förtelmes a kameranézet és kb amiatt halsz meg 90%-ban (10%-ban meg krumpli vagy dodgeolni).


Dark Souls 3 kb a legkönnyebb a szériából, de hát volt is miből tanulni, volt előzmény.


Sekiro nekem pl nehezebb volt mint a DS játékok, mert ott jól kell tudni hárítani meg folyton váltogatni a használati tárgyakat stb, kontroller nélkül kb lehetetlen (írom úgy hogy DS2-3, Nioh 1-2 -t bill+egérrel játszottam, ahogy sekiro-t is).


Code Vein cuki, de ha van egy-két jó builded, az sokat segít, plusz ott van a társ opció, ami nagy segítség, megosztod a boss figyelmét stb.


Bloodborne passz, nincs PS-em.


Ami lemaradt a listáról és érdemes megnézni a Nioh (1) és Nioh 2, itt a tárgyaknak van szintje is, ritkasága stb. Nekem személy szerint a rengeteg személyre szabás, szintezés, váltogatható bónuszok miatt jobban bejött. Könnyűnek akkor sem könnyű (főleg a 2 eleje mikor a démon majom 2 ütéssel KO-z és az egy sima kis mob aminek kell vagy 40-50 ütés XD)

2021. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
12%
Bármelyik régi játék nehezebb tudott lenni 1995-2005 tájáról.
2021. szept. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nekem a Sekiro volt a legnehezebb, mert az reflexeket igényelt, nekem meg nincs olyanom. A Souls játékokban pont az volt a jó, hogy a saját tempómban játszhattam őket.
2021. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!