Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik GTA-t a legnehezebb...

Melyik GTA-t a legnehezebb 100%-ra vinni?

Figyelt kérdés
Most nem is feltétlen arra gondolok melyik a legtöbb idő (azaz hol van a legtöbb dolog amit csinálni kell), hanem hogy melyikben a legnehezebbek átlagosan a feladatok?

2019. aug. 5. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Mivel a GTA játékokban nincs nehézségi szint, így mindegyik úgy van megcsinálva hogy egy 10 éves gyerek is könnyen végig tudja játszani. Azt leszámítva hogy mindegyik játékban akadhat 1-2 olyan küldetés amit többször újra kell próbálni amíg nincs benne rutinod, még nem teszi egyiket sem különösen nehézzé. A többi különbség pedig a küldetések számából adódik.

Ha kiveszed az elvégzendő feladatok számát és hosszát, én nem tudok különbséget tenni közöttük nehézségben. Minden érvre van ugyanannyi ellenérv, hogy másban miért könnyebb a többinél. Plusz minél régebbi a játék, annál kevesebb a követelmény a 100%-hoz.

2019. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
4
2019. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy vesszük akkor GTA IV TBOGT és az V mivel itt már bejött az a rendszer, hogy a küldetéseket is osztályozza, és hogy minden küldi 100% kell, ahhoz azért kell ügyesség és rengeteg gyakorlás is.
2019. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, hogy a legnehezebb, de a legrosszabb a San Andreas. Rengeteg szar collectible (graffiti, kagyló, patkó, fénykép) és idióta vagy repetitív mellékküldetés.
2019. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnehezebb a San Andreas.

Az idióta repülő iskola meg stb repülős küldetések idegileg letettek.

Zéró küldetései vagy amikor jön valami bérgyilkos és rá kell ugrani a gépére, hát azok miatt Frontint kellett szednem.

Egyébként ettől a pár dologtól még nagyon ütős játék, megéri kipróbálni, egy hatalmas kaland, de annak idején azért Bad Sector is megemlítette a Gamestar tesztben, hogy botrányosan szar az egész repülős kalamajka :D

Azért ez meg nem semmi.

2019. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én szerettem benne repülni, annyi volt hogy wasd meg a numerikusra ugyanígy beállítva, és azzal mozgattam a gépet. :)
2019. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a San Andreast mondanám. Kedvenc játékom, de tényleg sok nehéz küldi van benne (eleve a főküldetések között is vannak olyanok, amelyektől herótot lehet kapni), illetve ott vannak Zero küldetései, a sok verseny, a rendőr, tűzoltós, mentős, taxis, stricizős küldetések... Szóval igen, elég sok dolog kell a SA 100%-ra kivivéséhez, és sok nehéz dolog van. De attól még szórakoztató.
2019. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a legnehezebb a GTA Vice City Stories, mert ott rengeteg olyan hosszú, és néha lehetetlennek tűnő mellék küldetést tettek be, hogy nekem is kellett hozzá hatalmas türelem, rengeteg próbálkozás. Főleg, hogy betették ezeket a 15 szintes mellékküldetéseket, nem csak 12 de 15 szintesre csinálták meg számomra érthetetlenül. Ember legyen a talpán aki megtudja csinálni egyhuzamban az 'Air Rescue' mentőhelikopteres mellékküldetést. Nekem sosem sikerült egybe a 15 szint, 14. szintnél tök ideges voltam mikor kigyulladt a helikopter. Szerencsére erre legalább tettek be minden 5 szint után checkpointot, hogy újra kezdhessem.
2020. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!