Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak nekem hasonlít kicsit a...

Csak nekem hasonlít kicsit a Genshin Impect-es Hu Tao személyisége a Kuroshitsuji-s Undertaker-hez?

Figyelt kérdés

2021. szept. 10. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon emlékeztet rá! : D Nyáron játszottam utoljára a Genshinnel, de tiktokon szeretem nézegetni róla az editeket, így fogjuk rá képben vagyok. Hu Tao és Undertaker ugyan úgy összeköthető a halottakkal, mindketten temetkezési vállalkozók. De ha választani kell a kettő karakter között, nekem egyértelműen Undertaker a kedvenc > w <

Te is Kuroshitsuji rajongó vagy?

2021. dec. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen mondhatjuk. Számomra eddig ez a Top1 anime/manga.
2021. dec. 19. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Szintén!!^^ Olyan jó ezt olvasni x D Én úgy vettem észre, hogy Magyarországon kevés ember szereti/ismeri. Tavaly december óta gyűjtök tárgyakat is belőle, meg mellette más animékből is, de a gyűjteményem nagy része Kuroshitsuji. Neked van valamilyen merched belőle? :D
2021. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az első 12 kötet angolul, néhány könyvjelző meg Ciel családi gyűrűje.
2021. dec. 19. 16:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első 6 van meg angolul :( Féltem őket nagyon, nem is olvastam bele pont emiatt. (3-at úgy vettem, hogy teljesen lezárt, még benne van a fóliában) Meg az angolom sem túl fejlett sajna, tavaly óta tanulom. A könyvjelzőkön ki szerepel? uwu
2021. dec. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ciel, Sebastian meg egyen vagy kettőn Grelle.
2021. dec. 20. 07:42
 7/9 anonim ***** válasza:
De jó:3 Mikor kezdted először nézni az animét?
2021. dec. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát több mint 4 éve az biztos. Pontosabb számot meg nem tudok.
2021. dec. 23. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
2 kedvenc karakterem, Hu Tao-ra már el is kezdtem gyűjteni ha már lemaradtam róla.
2022. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!