Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel szebb a Crysis Remastere...

Mivel szebb a Crysis Remastered, mint a zeredeti 2007-es Crysis?

Figyelt kérdés
Mert ezek alapján nem szebb, mint az eredeti, maximum van benne 4K-s textúra azért 20 GB, 8 GB helyett, de azon kívül előnyére nem vált: https://www.youtube.com/watch?v=TO_02EaIMm4
2021. szept. 19. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Annál azért kicsit több van benne. Nem olvastam utána, de a videóból is tisztán látszik, hogy pl újradolgozták a legtöbb effektet a játékban, illetve a fényhatások is realisztikusabbak lettek. Plusz a textúrák ugye.
2021. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A Ray-Tracing + DLSS mit dob rajta, csak a visszatükröződés lesz jobb és ennyi?
2021. szept. 19. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Melegebb színeket használtak... Jóformán ennyi, amúgy szerintem ha valakinek megmutatnák a linkelt videot ugy hogy nincs fenn hogy melyik a régi és melyik az új, nem biztos hogy el tudná dönteni.
2021. szept. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Érdekes az egész, akkor ennél a játéknál ennyit számít 14 év

Kb. semmit, mert annak idején annyira jól nézett ki és rossz stúdió kapta meg a remastered munkáját, hogy nem tudták a grafikát megugrani, csak a gépigényt de rendesen, de az összhatáson ez semmit se látszik. Kiváncsi vagyok most a steames megjelenés után is foglalkoznak-e majd vele még, bár grafikailag jobb biztos nem lesz már, ahhoz a CryTEK értene igazán.

2021. szept. 19. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Igazából ott a gond, hogy techdemokat készitenek csak jóformán, jó nem rosszból nem azt mondom hogy az eredeti Crysis rossz játék, de ha a játékmenetet nézzük azért kiemelkedőnek nem nevezhető.

Azóta meg úgymond lefele mentek csak a két következő rész már átment teljesen zárt FPS-be, jó az első sem votl teljesen nyílt világú, de sokkal szabadabb volt.

2021. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 3-ba már visszatértek az opcionális feladatok, az is nyitottabb volt, mint a 2, bár annyira nyitott ne mvolt, mint az 1. És akkor készül még a 2 és 3 Remastered is, nem tudom az mennyivel lesz szebb, szerintem a 3 legalábbis megállja még a helyét grafikailag vagyis nem tudom mit lehetne kihozni, már az is lassan 10 éves, de állítom sokat az sem fog változni ha az első nem változott ennyire.
2021. szept. 19. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a Ryse ot szerettem am tölük.
2021. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs egy atomerőműved, ne is álmodj róla, hogy játszható lesz fullon. AMúgy mediumon olyan kb, mint az alap fullon.
2021. szept. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!