Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon miért a Metin2...

Magyarországon miért a Metin2 terjedt el, a WoW (World of Warcraft) meg nem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

wow-on is sokan játszanak, de ha jól tudom az fizetős, csak a tört szerverek amik inkább ingyenesek, bár ez nem fix, de úgy tudom....

Bár ha én úgy tudom és másoktól tudom akkor a tévhitek is közre játszhatnak.

2021. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért a lócitrom metin2 terjedt el mert az ingyenes, mig a wow az havidíjas ahogy első is írta. Namár most szerinted a 8-12 évesek mivel fognak játszani? Azzal ami havidijjas(szülő nem ad rá pénzt, neki meg nincs) vagy azzal ami ingyen van(de lócitrom)...?
2021. szept. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kategória azért a kettő, bár az " elterjedt " is mit jelent az jó kérdés, 10 éve anno suliban megvolt a 2 tábor pl, metin oldalról mindig azt kaptuk, hogy a wow azért nem jó mert fizetni kell érte...
2021. szept. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban elterjedt?


Az eredeti wow eleve megvevős + havi díjat fizetsz, bár ott a tört alternatíva. A Metin 2 meg ingyenes, bármelyik potato pc elvitte annó, annyira a játékmechanikáit nem ismerem, de talán kevésbé bonyolultabb mint a wow? Amennyire nekem rémlik metinnel inkább kisgyerekek játszottak nem?

Amúgy én azért ismertem jó pár embert annó aki nyomta a wowot.

2021. szept. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul van
2021. szept. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, ez is erős érv, a pistikék akik nem beszélnek angolul megértik a játékot könnyebben.
2021. szept. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ja, mi hülyék meg még kénytelenek voltunk megtanulni angolul, ha érteni akartuk a játékokat... :)
2021. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

"Amennyire nekem rémlik metinnel inkább kisgyerekek játszottak nem?"


Akiket ismerek metinesek, mind felnőttek. Közülük jónéhányan tettek bele anno száz ezreket a játékba. Volt aki millió felett is költött.

Nem ismerem a metint, így fingom sincs mire lehet benne ennyi pénzt elverni.

2021. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tejinashi ***** válasza:
78%

A Metin elvileg ingyenes, de aból is van többféle portál. Az eredeti nagyon lassú és ha ingyen játszol, hamar beleunsz. Magyar Metin portálok vannak, ahol valami módon megszerzik az eredeti Metint és belenyúlnak, hogy felgyorsítsák a játékot. Ezek is ingyenesek, csak egy idő múlva nem tudsz haladni benne. Ilyenekből volt már peres dolog is, anno pl. a Metin2Mester is be lett zárva jogi problémák miatt.


Egyébként rengeteg felnőtt is játszik vele :)

2021. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem mostani a kérdés de válaszolok azért.


Régebben a Wow kb isten volt a játékok között, nem túlzok ezzel. Olyan grafikai és játékélményt adott amit azelőtt semmi kb. A counter strike 1.6 után ez egy mestermű, és a mai napig megállja a helyét. Nehezebb volt fejlődni, főleg eredetin nem Tauri szerveren (magyar tört), és rengeteg magyar játszott/játszik vele, max régen nem voltak jó pc-k.


Metin2: Sokat toltam vele, egyszerű volt és gyors (Metin2Mester) de unalmas mert nem volt sok skill benne valamint ahogy a 9-es írta, költöttem pénzt és bezárt a szerver, most újra megnyitott de a karakterem meg sehol... na itt untam be az egészet.



Ha választanom kéne mai fejjell inkább wow. Többen is játszanak eredetin, de ha Taurira mész az is több éve (10+?) megy, tehát biztos meglesz a karid később is és elég sokan tolják főleg Evermoon szerveren.

2021. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!