Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon miért a Metin2...

Magyarországon miért a Metin2 terjedt el, a WoW (World of Warcraft) meg nem?

Figyelt kérdés

2021. szept. 23. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy őrületes mekkora kultusza maradt a Metinnek.Konkrét őskövület és a mai napig játsszák miközben vannak ezerszer jobb alternatívák amik ingyenesek is

Szerintem az hogy van magyar fordítás nem jó érv népszerűségére mert a Gates of Andaronnak is volt/van még se játssza ma már szinte senki.

2021. okt. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Tejinashi ***** válasza:
100%
Én anno megvettem a WOW Battle Chest csomagot, volt benne két telepítő cd, aztán amikor azt feltettem, akkor elkezdett letölteni, ha jól rémlik, valami 100 giga körüli állományt. Valószínűleg emiatt sem annyira sikeres, mint a Metin.
2021. okt. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Sosem értettem mit esznek a Metin2 ben, világ életemben WoW os voltam. Amikor elkezdtem belenőni a felnőtt életbe abbahagytam a WoW ot ennek már több mint 7 éve. Multkor valaki megint felhozta a Metin2 és úgy döntöttem, hogy kipróbálom, ha úgy is állítólag sokkal egyszerűbb, hát miért ne.


Pár óra játszás után kitöröltem és pontosan megértem, hogy mit ettek benne annyira annó az emberek. A Metin2 egy full farmolásra épülő MMORPG. És pontosan ez egy nagy előnye ami egyben a nagy hátránya is. Kib@szottul egyszerű. Teljes mértékben megfelel annak aki MMORPG szeretne, de a WoW már túlságosan komplikált számára és mondjuk csak ő egy tök átlagos dolgos ember, aki szeretne kikapcsolódni és mondjuk a játékban is pont ezt szereti, ami egész életében csinált, dolgozik.


És szerintem pont ez az ami sokakat megfogott. Egy MMORPG ami, nem azon alapszik, hogy skilled állat légy. Itt csak farmolsz szinte.

2022. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
85%

A metinnek 3 előnye van WOW-al szemben.


1. Amit 13. válaszoló is írt: Egyszerű mint az 1x1. xD

2. Magyar nyelvű

3. ingyenesen játszható


Ezen okokból terjedt el jobban. WoW ugye havidíjas, amit akkortájt annyira nem lehetett megengedni magadnak, pláne ha még gyerek voltál. Szűlők nem fognak WoW-ra költeni havi szinten, mig metinre nem is kell. Cserébe a metinben annyi mikrótranzakció van hogy attól már az életkedved is elmegy. Én próbáltam eredeti és privát metint is és privát jobban bejött. Felháborító hogy privát szerveren amit veszel például mount az permanent tied, DE eredetin csak X ideig tudod használni... -.-" De nem ez volt a kérdés. Szóval a fent említett 3 ok miatt terjedt el jobban metin itthon.

2022. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!