Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims4-ben tudnátok segíteni?

Sims4-ben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Deluxe edition van meg a kiegészítőkkel. A problémám, hogy a simsek nem csinálják az utasításaimat, folyamatosan ki X-elgeti oldalt a játék amit szeretnék és általában aludni mennek, enni, folyamatosan szomorúak, magányosak, fáradtak. Az egy háztartásban lévők nem nagyon beszélgetnek, ha meg is csinálják az utasítást rögtön mennek tovább. A ház folyamatosan koszos lesz, nem tudnak porszívózni, pedig össze szedtem az összes ilyen “upgrade-et” amivel javíthatóak a mechanikus problémák. Ha oda küldöm a simset, be rakja a porszívót az “inventory”-ba és nem csinál semmit. Fürdeni sem tudnak mert nem engedélyezi a játék, hiába javítom meg a kádat. Csak másik háztartásban tudnak fürdeni. Ja és mindenki ki be mászkál a házban. Idegenek, kutyák, macskák, meg ilyen törpe szerű lények keletkeznek a padlón. Kész káosz a játék. Ezekre van valami tippetek? Legfőbb gondom az utasításokkal van.

2021. szept. 25. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyári? Mert a tört játékoknál elég sűrűk a bugok.

Amúgy beállításoknál van valami olyasmi hogy szabad akarat szintje, lehet az van magasra állítva, nézd meg és ha igen vedd le alacsonyra vagy kapcsold ki teljesen.

2021. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Tört játék, meg fogom nézni mindenképp.
2021. szept. 26. 12:40
 3/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, kiszedtem belőle ezt az opciót tényleg sokat segített. Meg be volt állítva az off the grind challange (amivel nem engedélyez semmilyen áram használatot). Nagy nehezen ezt is megtaláltam, most már lehet porszívózni és fürdeni is :D
2021. szept. 26. 21:27
 4/4 anonim válasza:
Ezeket a beállításokat hol találod? Pont most én js ezzel szenvedek
2021. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!