Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 mennyibe kerül az...

Sims 4 mennyibe kerül az össze kiegészítővel?

Figyelt kérdés
Próbáltam nézni az Origin oldalán de elég buta vagyok hozzá és nem jött össze 😃 szeretném megvenni ha nem valami nagyon húzós összeg . Illetve megköszönöm ha valaki egy linket is küld melyiket kell megvenni pontosan amibe minden benne van.
2021. szept. 25. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt lehet egyben látni, azért elég húzós. Még ha Seasons-al együtt veszed, akkor is jó 800 euro még ha minden más DLC-t is akarsz.

Magyarul olyan 860 körül van, tehát durván 300k huf...

2021. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Atyavilág… ez most komoly? Közel sem ennyire gondoltam …
2021. szept. 25. 23:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen sajna, nem egy olcsó, főleg ha így egyben nézi az ember, úgy emészthetőbb ha valaki anno 14-ben megvette az alapot aztán ahogy jöttek ki egyenként a kiegészítőket, de így egyben tényleg elég rémisztő.
2021. szept. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És mit kapok pl egy alapban. Régen játszottam vele nagyon de akkor nem úgy hogy kellett fizetnem érte .

Pl most ha megveszem az alapot abba mi van egyébként ? Úgy is meg unom egy hónap alatt. Igazából én házat szeretnék építeni. Berendezni . Karaktereket csinálni. Hány város van az alapba? Sokkal kevesebb bútor választék lenne?

2021. szept. 25. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ebben sajna nem tudok segíteni, én anno még második résszel játszottam régen. De igazából azzal is el lehet játszogatni.

Amúgy szerintem EA Play-ra fizess elő, az 4 euro egy hónapra és abban is benn az alapváltozat.

2021. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már le van töltve és automatikusan az origint adja ki. Ha onnan veszem meg amit te írsz hogyan lépek bele? Újra tölteni kell le a játékot ?
2021. szept. 25. 23:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ha az Origines verzió van letöltve nem " virágbolti ", akkor mindössze annyi, hogy megveszed akár Originen az EA play-ra egy hónapot ( Steam felesleges ha ott vennéd ott is Origint indít utána ) na de szóval megveszed és ha alapból még Originen keresztüli a játékod akkor utána játszhatsz is.

Ha nem eredeti a játék, akkor természetesen le kell tölteni már az Origin rendszeráből újra.

2021. szept. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Miért nem töltöd le laptopra ingyen? Vannak róla yt videók hogyan lehet és ezerszer jobb és megcsak pénzbe se került és mindened meg lesz. Amúgy az og- ba 3 város van és alig van jó kiegészítő cheatek nélkül .
2021. nov. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!