Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a nagyobb különbségek a...

Mik a nagyobb különbségek a ranged és a melee dps között(World of Warcraft)?

Figyelt kérdés

A játékmenet érdekel inkább. 1 melee meg 3 ranged 60-as karakterem van.

Inkább a level 60 utáni "életre" vagyok kíváncsi(torghast,dungeon,raid).

Tetszik a mage,de nem tudnék játszani vele. Nekem inkább az fekszik ha odaállok egy vagy több mob elé és csapkodom őket ha meg baj van akkor self heal(60as paladin az egyetlen melee-m).

A maw-os küldetések utálom a leginkább ha a druiddal megyek mert a balance formáját kb 2 mob már 30% élet alá viszi a guardian meg nem sebez eleget és a self healje sem elég.

De pl egy 25 fős raid az teli van melee-vel,a tankokon kívül jó ha van 4 melee a többi ranged,ez pl miért van?Könnyebb játszani a rangeddel?


2021. szept. 26. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

"De pl egy 25 fős raid az teli van melee-vel,a tankokon kívül jó ha van 4 melee a többi ranged,ez pl miért van?Könnyebb játszani a rangeddel?"



A sebzésük folytonos, nem kell loholniuk a boss seggében, például ha van egy olyan fázisa a harcnak ahol sokat kell mozogni arra az időre a melee alig sebez valamit míg ranged simán tolhatja.


Jelenleg könnyebb velük játszani, régen pont fordítva volt mert muszáj volt castolniuk ma már ez nem jellemző, illetve oda kellett figyelni a manára utóbbi már csak kozmetikumként szolgál a dps classoknál

2021. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Elírtam azt a mondatot, "teli van rangeddel". Elnézést. De jól értelmezted amit akartam :D

Nézegetek több külföldi wow-os emberkét akik már évek óta benne vannak a játékban és ők is a blizzard úgymond "rossz tervezés"-ének titulálják,hogy kb a 60% az ranged.

A prot palával imádtam a levelinget de dungeonnál meg tele volt a ... hogy állandóan szaladgáltam a boss meg a mobok után.

2021. szept. 26. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!