Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a nagyobb különbségek a...

Mik a nagyobb különbségek a GTA IV és GTA V között?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert a GTA V-tel szoktam játszani, de a GTA IV-gyel még soha sem játszottam, ezért elhatároztam magam, hogy letöltöm, bár már előbb kellett volna.


Néztem a IV-ről videókat, és azok alapján óriási különbség nincs a kettő között grafikailag (bár igaz, hogy kb. 4 év van köztük). A küldetések megoldásának a mechanizmusa se változott jelentősen, ahogy elnéztem.

Lehet, hogy nem jól figyeltem meg, úgyhogy javítsatok ki, ha tévedtem.


Az is lenne még kérdésem, hogy a térkép méreteit tekintve mik az arányok (gondolom, hogy az V-é nagyobb, bár nem tudom)?


Ha ezeken kívül bármi nagyobb különbséget tudtok, kérlek írjátok le, sokat segítenétek vele.


Utolsó kérdésem pedig az lenne, hogy alapjaiban melyik a jobb, mindent összegezve?


Légyszi csak olyanok írjanak választ, akik mind a két játékon játszottak!


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2015. jún. 22. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán a legnagyobb különbség(számomra mindenképpen), hogy az V előtti részekben csak egy karaktert irányítasz.
2015. jún. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Na és a térkép méretei?

Grafika, küldetések megoldásának mechanizmusa?

Mik a tapasztalataid ezekkel kapcsolatban?

És majdnem elfelejtettem, hogy számodra melyik a jobb (IV vagy V)?

2015. jún. 23. 00:19
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Minimum úgy tervezel előre mintha meg akarnád venni pénzért, közben meg csak le akarod tölteni :D Beszarás, nem elég hogy ingyen van, még akkor is 10 ember megerősítése kell, hogy igeeen, megéri letölteni, nehogy kárba vesszen az a drága 40 perced ameddig lejön.


Mindkettővel játszottam, tök ugyanolyan mindkettő, csak a 4-ben 1 karaktert irányíthatsz, nem 3-at.

2015. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

OK, értem, és köszi.

Igazad van ez mániám, hogy mindent mindig megtervezek előre, de én ilyen vagyok.


Kicsit eltérve a témától:

Hogyhogy nincsenek nagyobb különbségek köztük, a 4 év ellenére sem? (Hiszen 4 év alatt azért sokat fejlődik a technika.)

2015. jún. 23. 13:09
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy a rajongók nem igénylik, és ezért nem is nagyon feccöltek bele időt hogy új dolgokat tegyenek bele. A küldetések 90%a az hogy ölj meg valakit, védj meg valakit, juttass el valakit A pontból B-be, és hasonlók. a GTA 5 fő újítása egyértelműen a 3 karakter, meg a közöttük lévő interakció.
2015. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

"Hogyhogy nincsenek nagyobb különbségek köztük, a 4 év ellenére sem?"


Ez hülyeség. nagyon nagy különbségek vannak a játékok között!

2015. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6:

Letöltöttem a GTA 4-et. Mostmár össze tudom hasonlítani őket. Személyes véleményem szerint nincsen nagyon nagy különbség köztük grafikailag. A küldetéseket pedig úgyanúgy kell megoldani.

Grafikára visszatérve, azért jóval jobb lett az V-ben, de nem mondanám, hogy nagyon nagy a szakadék köztük.

A térkép méretét illetően van a legnagyobb különbség. Szerintem a IV nagysága az V-höz képest egyötöde és egytizede között van valahol.

2015. jún. 24. 00:23
 8/17 anonim válasza:
94%
A grafika nem nagy különbség, a térkép kisebb, és csak város van, tehát hegyek nincsenek. Ami engem a gta 4-ben megfogott, az a metróhálózat volt.
2016. dec. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most már eleget játszottam mindkettővel, hogy ténylegesen ne írjak badarságot.


Engem pedig a IV-ből pont a metróhálózat ábrándított ki. Nem tudom hogy ez az oka vagy valami más, de szerintem az V-höz képest nagyon hangulatmentes lett.


Saját kérdésemre válaszolva pedig azt tudom mondani, hogy az V sokkal-sokkal jobb játék lett. És ha valaki azt mondaná, hogy indokoljam meg miért, valószínűleg nem tudnám maradéktalanul meggyőzni az igazamról, de minden bizonnyal azt felelném, hogy a hangulata, a map mérete és változatossága, a szereplők változatossága és karakterisztikája, illetve ha nem is jelentősen, de láthatóan jobb és izgalmasabb küldetések és a fő sztori az, ami engem igazán meggyőzött.


Sok videó van, amelyben az V-öt szidják, és hasonlítják össze a IV jobb tulajdonságaival, amely tényleg érthetetlen, hogy az előző részben már benne volt, de az V-re lebutították. Mindenesetre ha az V jobb tulajdonságait hasonlítgatnánk a IV-hez, az azért más lenne.

2016. dec. 27. 01:15
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
GTA IV jobb mint az V főleg a fizika miatt. De mindenkinek más az izlése
2017. márc. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!