Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudjam, hogy a régi...

Honnan tudjam, hogy a régi játékok közül melyikkel nem érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés
Eddig inkább csak mobil játékokkal játszottam néha, a gépem nem egy erőmű (kb. 10 éves irodai 4GB RAM-mal, + harmatgyenge GeForce 605), és elhatároztam (nem most), hogy megismerem a régi (Windows-os) játékokat. Ezeket nem nagyon ismerem, legfeljebb amik címét többször említették valahol. Nem tudom, hogy kezdjek neki. Melyiket, vagy melyik sorozatot érdemes kipróbálni/megvenni, vagy elkerülni, mert nagyon jó/rossz? DOS-ig nem mennék vissza. Eddig tervben van pl. Half-life, Portal. Később szóba jöhet új gép, és/vagy konzol is, ha szívesen játszom.
2021. szept. 27. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szedd össze magadban milyen típusú játékok érdekelnek és azokkal kapcsolatban nézz listákat. Nézz kis videót róluk, hogy mennyire tetszik pl. a világa vagy ami érdekel. Aztán kezdj el játszani vele, ha nem jön be váltasz a következőre. Nem egy nagy varázslat, nem kell túlgondolni.


Ezek a régebbi játékok sokszor már 1-2 euróért kaphatóak akciósan, szóval még az sem veszélyeztet nagyon, hogy sokat buknál rajta.

2021. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszautalják a pénzt, ha nem tetszik, vagy buktam az árát?
2021. szept. 27. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2 óra játékidő alatt visszautalják. Ha több mint 2 órád van 1 játékban buktad.
2021. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató, köszönöm. Akkor lassan ideje kipróbálni néhányat.
2021. szept. 27. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

inkabb toltsd le ncore-rol, nem tunsz tul vagyonosnak hogy csak ugy elkezdj jatekokat venni, sokat meg mar nem is kapni online storeokban, boltokban meg eselytelen.


Amugy ugye tudod hogy tobb ezernyi vagy meg tobb jo jatek jelent meg a portal1 ota? Inkabb nezd meg melyik mufaj tetszik, pl fps, es ird be a neten hogy "best fps games of all time", magyarul eleg gagyi oldalak fognak bejonni

2021. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz, de kihagynám az ncore-t elvi okokból. Egyelőre elvagyok az egyszerű ingyenes játékokkal, aztán jöhet néhány pár eurós akciós, vagy drágább, de jó. Tudom (illetve gondolom), hogy ezrével jelennek meg játékok, és ezek többségét valószínűleg sosem lesz időm/tárhelyem/pénzem kipróbálni, de nem baj. Tudom, hogy simán lehet akár 100 euró is egy játék, bár általában nem az alapkiadás, és vannak DLC-k, kiegészítők, szóval végtelen pénzt el lehet költeni erre.
2021. szept. 28. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:
jo ingyen jatek nem letezik, marmint singleplayer. Multi is xar lesz egy ido utan mert a jo dolgokhoz penzt kell kolteni
2021. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyen zöldfülűnek egyelőre megteszik.
2021. szept. 28. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!