Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tintás nyomtatót kel vennem,...

Tintás nyomtatót kel vennem, melyikkel érdemes foglalkozni?

Figyelt kérdés

Gyorsan kell, holnap mindenképp veszek egyet, de ha már veszek, olyat szeretnék amelyik nem chipes, otthon lehet utántöltögetni, a tartályán látom mennyi festék van benne (nem valami programon át). Ritkán kell, de akkor nagyon...

Jah, és azok a hátsó-fentről berakosgatósok semmiképp nem jók (csak a szívás van azokkal...)


automata lapbehúzós szkenner is jó lenne rá, plusz zárt, normális tálca.


Brotherből voltak régebben ilyenek MF260 és tsai, ez nekem pont jó lenne de az MM-ben csak HP és canon van :(



2017. júl. 7. 19:39
 1/2 Bandurr válasza:
Nekem HP 6500A officejet van és elégedett vagyok vele, gond nélkül lehet töltögetni a kazettákat (bár chipesek) és látszik is rajtuk, hogy mennyi van benne. De a lényeg az, hogy ritkán kell, nagyon takarékosan nyomtat-
2017. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Áhh, a brutálka! Ilyesmivel dolgoztam már, csak lézeres volt.


Na megoldódott a dolog, nem kell elkapkodnom a vásárlást, de nagyon köszönöm a tippet!

2017. júl. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!