Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3. A semmiből bekerül...

The Sims 3. A semmiből bekerült 2 sim a családomba. Hogyan?

Figyelt kérdés
Játszottam rendesen épp tanul a simem. Húzom az egeret a kertből a házba és hirtelen 2 simmel bővűlt a családom és látom, hogy futnak haza. Mással is volt már ilyen? Mi történhetett?

2021. szept. 28. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD

Velem még sosem történt ilyen.

Arra tudok gondolni hogy ha esetleg használtad a boolprop csalást akkor az bezavarta a rendszert és bug lett benne. Más ötletem nincs.

De ha kiderült mi történt írd majd meg :D

2021. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Sims 3-ban bizonyára be van kapcsolva a történet haladása. Ilyenkor a simjeid, háztartásaid önálló életet élnek, fejlődhetnek karrierben, és akár meg is halhatnak, nekem egyszer a medencébe fulladt egy simem. Nálad is gondolom ennek köszönhetően bővült a család. Kapcsold ki ezt a funkciót a beállításokban.
2022. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!