Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Számodra (tapasztalatod...

I$TV@N kérdése:

Számodra (tapasztalatod alapján) mitől jobb a PS5 az elődjétől?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
álleejtős játékok vannak rá. pl Ratchet and Clank Rift Apart. a kontroller is tök jó, ha valami kihasználja
2021. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A sebesség, a töltési idők, a grafika, a kontroller rezgése fantasztikusak.

A kontroller viszont szerintem rosszabb az elődjénél, pedig jó nagy kezem van, de kb. két óra után megfájdul a markolászásban. És ez nem egy egér, ezt csak egyféleképpen tudom fogni.

2021. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesítményben ég és föld a kettő
2021. okt. 6. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
plusz szebb a doboza
2021. okt. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%

az ég és föld különbséget erőőőős túlzásnak érzem, talán a PS1 vs PS2 között lehetett volna ezt mondani, de ma már odáig fejlődött a technológia hogy nem nagyon állja meg a helyét ez. Én nekem van ps1-2-3-4em, de már letettem az egészről, amióta a Sony elkezdte kihozni a címeit PC-re, előbb utóbb az összes megfog jelenni pc-re, szóval teljesen felesleges a konzol, max ha nem tudsz várni egy játékra éveket hogy jöjjön PC-re. Nincs gamepass szerű dolog, és a játékok darabja 25 ezer ft. Ki az istennek van erre ennyi felesleges pénze? Ja és persze fizess ha multizni akarsz, fizess ha régi ps1-2es játékokkal akarsz játszani blablabla.


Azért a 3 (most még) exklúzív játékért nem veszek pst, és nem is értem mi a francért vesznek emberek, az xbox se egy nagy eresztés, de ott legalább van gamepass ami évi 40 ezer ft kb, de ha lebontod hónapokra kb annyiba kerül mint egy spotify előfizetés, egyedül az a szar hogy nem csak beraknak de ki is vesznek játékokat

2021. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

A játékok tényleg drágák és a fizetős multit se szererem de maga a konzol olcsó mert ha egy ugyanolyan teljesítményű pc-t akarsz összerakni az vagy 4x annyiba kerül, csak egy videókártya drágább mint a ps5.

Az is igaz hogy az xbox most a gamepassel olyan ajánlatot kínál amivel nem tud lépést tartani majd a Sony, de hát a Microsoft megteheti hogy veszteséges neki a dolog mert végtelen mennyiségű pénzük van és most ez befektetés nekik hogy sokan xboxot vegyenek inkább.

2021. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
31%
csak hogy egy PC-vel nem függsz senkitől, ha akarod letorrentezel minden játékot, ott vannak a kulcsos oldalak ahol potom pénzért tudsz játékot venni, az eredeti játékok ára is olyan 15 ezer körül mozog, nincs fizetés a multiért, és tudsz hardvert bővíteni, nem kell új gépet venned teljesen. Szóval igazából SEMMI nem indokolja a playstation 5 vásárlását, hacsak nem vagy atom fanja a ratchet & clanknek, meg a demons soulsnak... És még PS4-re is jönni fognak az új exklúzívok, szóval... De lehet velem van a gond és túl logikusan gondolkodok, valamiért viszik az emberek így is mint a cukrot, én inkább akkor már a Nintendo Switch pártjára állok, qrva drágák a játékok ott is, de vannak ingyenes játékok is rá és NEM kell hozzá fizetni hogy multizhass! Csak ha fizetős játékkal akarsz multizni ahhoz kell előfizetés. Meg ott legalább sosem jönnek ki az exklúzív játékok PC-re, és most nem a Monster Hunterről beszélek hanem Zelda, Mario, Bayonetta stb... Nem egy xbox s.x. szint, de ezeknek a játékoknak nem a grafikában van jelentősége, hanem abban ami a lényeg, a gameplay.
2021. okt. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő mellett állnak jó érvek, akinek van pénze gamer pc-re az nyilván nem fog Xboxot venni, akinek csak közép vagy alsókategóriás pc-re futná annak jobban megéri az Xbox.

Akinek meg fontosak a jövőbeli exkluzívok God of War Ragnarök, Horizon Forbidden West és a többi, annak a PS5 a nyerő. Egyébként arra is vannak mindig jó akciók, ha nem mindennel megjelenéskor akarsz játszani nem kell 30ért megvenni ps-re sem.

Aminek én személy szerint örülnék ha a ps plus collectiont odaadnák ps4-re is, hiszen ez már nem növeli a ps5 eladásokat hogy csak ahhoz van, anélkül is viszik mint a cukrot. Ha bővítenék is még több játékkal talán lehetne alternatívája a Gamepassnek, bár szerintem most ez az XCloud sem elhanyagolható tényező, ha jó neted van egy krumplin is játszhatsz nextgen grafikával, sőt az előző generációs xboxokra is elérhető lesz szóval már az a lehetőség is adott hogy aki akar az se gamer pc-t se konzolt nem kell hogy vegyen :D multis játékokkal nem hiszem hogy jól működik de amiket próbáltam single player játékokat vele engem meggyőzött a technológia.

2021. okt. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

úgy hallottam a god of war jönni fog pc-re, és a forbidden west meg ps4-re is jön. Amúgy PS4-re se jött olyan sok exklúzív hogy megérné azt venni, a Spider-man aláírom nagyon jó játék volt, de kb az egyetlen ami nekem tetszett az összes exkluziv közül, a Last of Us 2-sem nyert meg igazán.


A cloud gaming meg valahogy sosem futott be pedig évek óta erőltetik, a Stadia is mekkorát bukott, és nem azért mert olyan ratyi lenne a rendszer, egyszerűen csak túlságosan is kiszámíthatatlan, instabil, és pl 4ks streaminghez nagyon nincs senkinek olyan internetje ami kellene. Mindannyian tudjuk, hogy még a saját otthoni internet is olyan mint a 3 lábú szék, hol van, hol nincs, hol percekig/órákig nem is jön vissza, hol meg épp a router szarakodik...

2021. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Az előző GoW fog talán jönni pc-re nem a Ragnarök. A Forbidden West meg nyilván ps4-en nem úgy fog futni mint ps5ön, azért egy új generációs játéknál én már a teljes élményt akarnám :D jó akinek mondjuk nincs 4k tévéje csak egy régi 720p-s mondjuk az nem érzékel nagy grafikai javulást max a töltési időben veszi észre hogy az a ps5 verzió.

Ps4re rengeteg zseniális exkluzív van, ez már szubjektív hogy kinek melyik jön be.

2021. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!