Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends caitlyn...

League of legends caitlyn vagy ashe? Melyik jobb adc, és miért? ( Személyes tapasztalatokat is meghallgatnek)

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Cait.


Nagyobb range, biztosabb ulti, hasznos menekülő képesség.


Ashenek van egy "felesleges" képessége is, a felfedezés. Megfelelő wardolás esetén semmi értelme, a harcot nem segíti.

2014. jan. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak: elég butus vagy, olvasd el mit ad passzívnak az a képesség! Illetve ashe ulti sokkal multifunkcionálisabb mint egy cait. Amúgy szerintem egálban van. Asheval könnyebb aranyat farmolni és jó support carry
2014. jan. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lett volna elég azt írni, hogy tévedek a felfedező képességgel, neked azt kellett írnod, hogy butus vagyok. Ez marha megalázó. Fölényesen viselkedsz mint egy tanár a butus diákkal. Köszi, nagyszerű a stílusod másokkal.


Ennek ellenére szerintem Caitlyn a jobb. Nem azt mondtam mint sokan, hogy Ashe hulladék, mert nem az, de pl. kukkantsd meg a counter listát (tudom nem minden esetben mérvadó, de sokszor "igaza" van). A többi aki ellen erős, az gyengén van megszavazva, éppen több az igen, mint a nem.


Ashe Vayne és Udyr ellen JELENTŐSEN erős (pontok alapján) viszont Caitlyn ERŐSEN countereli: Vayne, Quinn, Ezreal, Graves Corki, Draven, Miss Fortune, Twitch, Ashe


Ennek tudatában, egy tapasztalatlan játékos lane fázisban több eséllyel indul, ugyanis Caitlyn pár champion ellen egyértelműen jobb, bizonyára a nagy range-e miatt.


Ami pedig az ultit illeti, szerintem tévedsz. Elküldöd az Ashe ultit, HA betalál baromi jó, hasznos, hasznosabb, mint a Cait ulti. HA betalál. Ezért írtam, hogy biztosabb a cait utli (még úgy is hogy előfordulhat, hogy a becélzott elé áll valaki).


Szerintem nem volt a válaszom butus, de a tiéd elég gyenge volt.

2014. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit még javaslok, ha mások véleménye érdekel, hogy nézz meg pár youtube videót, amiben top 10-es listát állítanak fel. Amelyik jól fel van értékelve, az a legtöbb ember véleményét tükrözi, sokan egyetértenek. (logikus).


Ja és kedves második. Ezeket a véleményeket úgy mondtam a két champről, hogy csak kipróbáltam őket, de nincs meg egyik se. Nekem a favorit adc az Vayne és Varus.

2014. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi megalázó nem volt... Nem azt írtam hogy te idióta, tanulj már meg olvasni vagy hülye vagy te hülye vagy akármi... mi mindenen feltudják kapni a vizet az emberek -_-
2014. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ez pont hogy az a fajta játék, amikor nagyon nem lehet alapozni mások véleményére. Minden karakter más reakcióidőt, és stratégiát igényel. Mint mondottam a maga módján egálban van. Nekem az tetszett mindig asheban, hogy az ulti lehet offensive, illetve protector is. Mert nem kicsit nagy segítség ha éppen kergetik egy társadat az egyik úton, te meg bevéded a hátsófelét... Azért mondtam hogy support carry. A többi rangeddel szemben, nem való arra hogy te solóban játszad a janit, de a többi szinte hogy a legtöbb, megtudja védeni magát és akár (némi feedel) neki is eshetnek 1v1 be nem egy championnak. Viszont ashe erre tökéletesen alkalmatlan, de ha van mellette valaki, akkor szerintem hasznosabb tud lenni. Csapatjáték függő. ÉS ismétlem, nem kéne ennyire felkapni a vizet minden hülyeségen..

Béke

2014. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindegy, írásban vigyázz mit írsz, félre érthető.


Hozzá akartam tenni 3. kedvenc adc-nek Tristanat.

2014. jan. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amúgy abban igazad van, hogy mások véleménye itt nem nagyon mérvadó.


Most lehet én mondom neked, hogy szerintem Cait a jobb, te megveszed, és kiderül, hogy TE kifejezetten Ashe-el lennél jobb, de az én tanácsom miatt nem őt vetted meg.

Szerintem mondjuk nem olyan drága Ashe, hogy kipróbálás céljára ne vedd meg :) pikk pakk összegyűlik az IP amibe került, ha mégse jön be.


Amúgy van egy ismerősöm, aki kifejezetten jó volt Ashe-el, neki ő volt a favorit (jól is buildelt).


Viszont (és lehet a népszerűsége miatt) látok rengeteg iszonyat jó Caitlyn-t. Egyszer egy meccsen konkrétan nem lehetett megölni. Nagyon ocsmány buildet hozott pedig (2 Phantom Dancer, 2 Bloodthirster, 1 Infinity edge, Berserker csuka).

2014. jan. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
SZERINTEM Caitlyn jobb. Mindkettő karival voltam már, és Cait ereje eléggé bejött. Nekem ő a második kedvencem :)
2018. júl. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!