Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt miért kezdte el és hogyan...

Ezt miért kezdte el és hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés

Nos, az lenne hogy ma elindítottam a Battlefield 2042 open bétáját. Azzal játszottam kb egy fél órát és utánna elakartam kezdeni játszani For Honorral. Na de amikor elindítom akkor kapok egy kékhalált amit eddig soha se kaptam akárhányszor játszottam For Honorral. Ez azóta van mióta elindítottam a Bf 2042-t az-az ma óta.

A kékhalál ezt a hiba kódot írja ki: PAGE FAULT IN NONPAGED AREA

EasyAntiCheat.sys

Interneten többféle megoldást találtam de egyik se működik. A For Honort többször újra töltöttem, a fájlokat ellenőriztem, át raktam másik partícióra, de semmi se vált be.

Windows 10 pro 64bit az op rendszerem.



2021. okt. 8. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Hát aki csalni akar viselje a következményeket is.
2021. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké hogy easy anti cheat, de miért kell egyből arra gondolni hogy csalni akartam?

Én csak játszani akartam sőt eddig hiba nélkül ment minden, majd miután battlefieldeztem utána lett szar minden.

2021. okt. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!