Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar játékos bet365-ön vagy...

Magyar játékos bet365-ön vagy Unibeten nyerhetett már 1 millióból hirtelen 15 milliót?

Figyelt kérdés

Tegnap döntetlenezésünk az angolokkal, illetve mindkét csapat szerez gólt fogadásra 15-ös szorzó volt, és bejött volna. Ekkora összeget kifizet egyáltalán sportfogadó iroda? Vagy nagyobbat akár. Magyar játékos ért már el ilyen nyereményt?


Iszonyú mérges vagyok magamra, hogy nem raktam meg. Korlátoztak volna vajon ezután?



2021. okt. 13. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy ideges? Ez egy teljesen valószínűtlen kimenetel. Aki ilyenekre fogad, főleg ekkora pénzzel, az hatalmas minuszt fog termelni.


A 15-ös odds esélye a szorzóból kiindulva 6.7%, de ha azt is beleszámítjuk, hogy az iroda lecsíp belőle a haszon miatt, kb 5% lehet.


Ez olyan, mint amikor dobsz pókeren flop előtt egy 2-7-et, és a flop 227. Ezen sincs mit sajnálni, 99%-ban vesztő lap, nem szabad megjátszani.

2021. okt. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként nem tudtad volna ennyivel megfogadni, szerintem. Van max tét is, illetve a bet365 sem nagyon enged pár milliónál többet nyerni, mert lekorlátoz. Ha engedte volna megfogadni, utána már vszeg kifizetik.
2021. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért idegesítő, mert ott van az az 1% is. Most új autót nézhetnék szalonban, stb...
2021. okt. 13. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha idegeskedsz egy ilyenen, akkor neked nagyon nem való a sportfogadás, hatalmas bukásokba fogsz belemenni. Majd nézz vissza erre, én szóltam előre.
2021. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 1 milliód lenne ilyen valószínűtlen fogadásra, valószínűleg alapból lenne pénzed új autót is vásárolni minden gond nélkül.
2021. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És ezen mit akadsz ki így? Minden héten lehet találni valószínűtlen 15-ös oddsokat, amik végül bejöttek. Nem történt semmi rendkívüli.
2021. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!