Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MTA-ban hogy lehet játékos...

MTA-ban hogy lehet játékos profilt - karaktert törölni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Hogy tudom a karakteremet törölni? Mert nagyon elrontottam a karakteremet a szerveren. Sok pénzt buktam meg ilyenek. És újat szeretnék kezdeni. De azt írja, hogy ezzel az email címmel már valaki regisztrált. Ugye én regisztráltam az email címemmel. És nem fogok ez miatt másik emailt csinálni. Segítsetek légyszi!

2021. szept. 22. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen megoldás nincs. Másik email cím kell.


Esetleg azzal bepróbálkozhatsz hogy írsz 1 adminnak és az TALÁN tudja törölni mail címed, DE én erre nem látok sok esélyt.


Meg különben is mi akkor dolog 1 második email cím csinálásban? Nem halsz bele, meg nem ördöngösség... xD

2021. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És honnan tudjam meg az admin e-mail címét?🤔

Nekem 1 e-mail címem van. Másikat pedig nem fogok csinálni...

2021. szept. 22. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kell email címe. Játékon belül vagy discord-on ráírsz, ennyi.


Hát akkor játszani sem fogsz... Ezzel a hozzáállással mást nem fogsz elérni.

2021. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a discord. És hogy írjak neki játékon belül mikor nem játszok? 1 vesztes profilom van amit törölni akarok, nem fogok rá felmenni...
2021. szept. 22. 16:30
 5/13 anonim ***** válasza:

Akkor itt az ideje a Discord-al megismerkedni. Talán ha azt mondom hogy a Team Speaker 2 volt előtte, úgy már beugorhat. Ha így sem akkor... xD


Ha meg belépni nem akarsz akkor vagy Discord vagy keresztet vethetsz. Mert te saját magad NEM tudod eltávolitani az email címed a rendszerből.

2021. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem. De nem is az e-mail címemet akarom eltávolítani. Csak a karaktert! Az e-mail címet csak azért írtam ha újat kellene regisztrálnom. De ha el lehetne távolítani a karaktert akkor nem regisztrálnék újat! Érted már? Amúgy én nem vagyok kocka meg gépfüggő. Fingom sincs mi az a discord meg még amiket írtál!!!
2021. szept. 22. 18:35
 7/13 anonim ***** válasza:

Először is a Discord hogy nagyon nyers és egyszerű legyek: voicechat(mint a telefon) alapú közösségi rendszer. Főleg játékok híveinek(de nem csak nekik) biztosít szervereket hogy beszélgethessenek,ismerkedhessenek egymással.


Én is értem hogy te mire gondolsz. DE a karakter az fiókhoz kötött, az pedig email-hez. Ergo vagy mindent törölsz/törölnek (karakter+fiók+email) vagy semmit. MTA 1 ilyen rendszerben van. Ezért is mondtam hogy vagy valamelyik adminnal felveszed a kapcsolatot a játékban vagy pedig Discordon keresed meg őket. Különben új fiok kell új email-el.

2021. szept. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok semmit sem telepíteni! Törölni akarok 1 karaktert ezt értsd meg!!! Kérlek szépen!!! Felőlem törölhetik az egész regisztrációt is és akkor regisztrálok újra az e-mail címemmel. Nekem az sem gond mivel tegnap óta játszok még semmim sincs a játékban (csak veszteségem) így Nem gond!
2021. szept. 22. 20:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem kell semmit telepítened. Discord böngészőből is futtatható minden gond nélkül. Telepíteni is lehet extra funkciókért de böngészőből tökéletesen fut magában is bárminemű telepítés nélkül.


ÉN értem hogy te mit akarsz. TE meg azt értsd meg amit én mondok. HA adminnal nem veszed fel a kapcsolatot akkor nem tudod úgy törölni a karaktered hogy az email-ed tudd használni újhoz.


Akkor most nagyon egyszerüen megfogalmazom aztán hagyom a témát a továbbiakban. Nem akarok mindent 1000x leírni.


Ha írsz Adminoknak(mindegy hol) akkor megoldható az amit te akarsz.


Ha nem írsz akkor csak új email címmel tudsz új karaktert kezdeni.


Tehát ha nem írsz adminoknak akkor vagy folytatod a mostani "veszteséges" karaktered, vagy új email-el új karaktert csinálsz. Nincs 3. opció ezesetben.

2021. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Felvettem már 2 adminnal is a kapcsolatot beszéltem velük a szerveren.
2021. szept. 22. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!