Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4-re megvásároltam a Red...

Ps4-re megvásároltam a Red Dead 2 alapjátékot, de szeretném a Red dead online-t is?

Figyelt kérdés
A storeban mikor rákeresek azt írja hogy 50% saved, ez mit jelent? A red dead 2 menüjéből ha átváltok onlinera elindul, tudok vele játszani, viszont szeretném a teljes online játékot, amire a storeban azt írja 3ezer vlmennyi, de nem enged sehol megvenni. Csak " start" opció van?

2021. okt. 14. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A játék része az online, azért van start opció, mert az már meg van vásárolva neked.
2021. okt. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az 50% saved mit jelenthet, vagy ne foglalkozzak vele, teljes értékűnek számít a játék vagy esetleg számíthatok korlátozásokra? Most ismerkedek a ps4- el, eddig csak telefonról játszottam felhőbe az xbox game passról.
2021. okt. 14. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azt hogy a történetmódban a játékod progfessziója 50%-os, annyit játszottál végig a tartalomból. Nincs jelentősége az onlinera szerintem.
2021. okt. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!