Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom elindítani a...

Miért nem tudom elindítani a Genshint?

Figyelt kérdés

Eléggé régóta szenvedek a problémával-> ha rányomok a "Launch"-ra teljesen kilép a játékból

már vagy 3x újra letöltöttem hátha segít, kikapcsoltam a tűzfalam, stb és egyszerűen nem akar működni

win10-es gamer laptopról van szó és a R6-tól kezdve az ARKig minden gond nélkül elfut rajta szóval fogalmam sincs mi baja lehet. Ha bárkinek bármi ötlete van pls help



2021. okt. 15. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki Epic launcheren keresztül elindítani.

Ha úgy se jó, akkor uninstall, reinstall.

2021. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

64bites a windows amit telepítettél?

Mert lehet az a baja.

2021. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolúte laikus vagyok, de nekem is volt ilyen problémám, így nagy rage-ben uninstall-reinstalloztam, majd úgy se indult, mondom annyi neki és törlöm, de észrevettem, hogy több launcher fájlom volt, így addig kukáztam, míg egy maradt, s aztán indult.

Nem azt mondom, hogy neked is ez van, de mindenképp nézd meg, nem ilyen jellegű-e a probléma.


Illetőleg sok sikert :)

2021. okt. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem 64bit igen. Befolyásol ez valamit?
2021. okt. 18. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Igen befolyásolna ha nem 64bites volna az op-rendszered. Mivel a játék 64bites így egy 32bites op-on nem futna el. De ha 64bites a rendszer akkor nem kéne gondot okozzon ez a dolog.

2021. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!