Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire ajánlanátok a Borderl...

Mennyire ajánlanátok a Borderlands trilógiát azoknak, akik nem játszottak még looter shooter játékkal, mivel másabb a sztori, grafika, játékmenet, mint a többi FPS?

Figyelt kérdés
2021. okt. 16. 01:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Inkább a sztoriközpontú vagy nagyon adrenalindús FPS-eket szeretem, ajánlott nekem?
2021. okt. 16. 01:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Grafikát videókból meg tudod lesni, sztori van bennük, bár nem az a lényeg, de ha valakit érdekel, azért nem is amolyan menj és lőjj szint, valamit kerítettek mindegyik rész mögé, nagyjából össze is függenek, de nem ez a lényege.
2021. okt. 16. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkepp megér egy probat.

A maga a story nem rossz, viszont a jatek vilaga es karakterei egyszeruen zsenialisak.

Elso korben nem nagy kihivas, de az igazi jatek ujra játszáskor kezdődik.

2021. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A harc itt szerepjáték-szerű statisztikákon (Sebzés, Pontosság, Tűzgyorsaság, stb) alapul, nem teljesen a te képességeiden. Értsd: ha egy sokkal gyengébb fegyverrel lősz egy sokkal magasabb szintű ellenfelet, akkor az alig fog sebezni rajta. Csak azért mondom, mert tudom, hogy sokan megőrülnek az olyan játékoktól, amiben az ellenfeled "hússzor lőttem fejbe, és tovább futkározott!!!". Ez nem a valóság, tovább kell lépni.


Sztori ugyan van, de nem az erőssége. Sokkal inkább hasonlít egy Diablo-szerű hack and slash játékra: tapasztalati pontokat szerzel, szintet lépsz, új képességeket tanulsz, erősebb fegyvereket szerzel, amikkel még erősebb ellenfeleket tudsz leküzdeni, stb. Looter-shooter.

2021. okt. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legelső játékom volt lányként azóta is imádom. Szerintem próbáld ki. 😁
2021. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!