Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van értelme manapság a Minecra...

Van értelme manapság a Minecrafttal játszani?

Figyelt kérdés

Lassan 5 éve, hogy nem játszottam ezzel a játékkal.

Akkor azért hagytam abba, mert a survivalt meguntam, a szerverek meg tele voltak trollokkal és nem lehetett normálisan játszani. Na meg a hétvégéken gyakran tele voltak a szerverek, így sokszor nem tudtam játszani.


Most arra lennék kíváncsi, hogy mi a helyzet manapság ezzel a játékkal?

Megéri még játszani a Minecrafttal?

A szerverek még mindig tele vannak, vagy kihalt lett az egész?



2021. okt. 17. 10:29
 1/6 anonim válasza:
91%

Szerverekről nem tudok sokat, de a sok újítás, stb. miatt a survivalt nem lehet már olyan könnyen megunni.

Ha mégis, akkor vannak modok, teljesíthetsz kihívásokat, vagy kalandpályákat(csinálhatsz is)

2021. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy megéri. Van egy csomó szerver, survivalba jöttek be olyan újítások amiket nem lehet egyhamar megunni, ha meg esetleg van haverod akivel tolhatnád az meg még rá is tesz egy lapáttal.
2021. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

megéri...

és öröm hallani, hogy valaki veterán újra tolja ezt a penge játékot

2021. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Meg hát. Kb 1 éve kaptam nagyon nagy nosztalgiát és megint belendültem a játékba.
2021. okt. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Én ilyen egy hónap után meg unom, hiába vannak jó modok. 😅
2021. okt. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
most jönnek jó frissítések, az 1.18-ban drámaibb hegyek, rétek, vastagabb világ (256 helyett 384), 1.19-ben mocsár update
2021. okt. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!