Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme a minecraft windows...

Help me please kérdése:

Mi értelme a minecraft windows 10 edition-nak?

Figyelt kérdés

Ez nem ugy működik, hogy: Megveszed Minecraft.neten és már le is töltöd? Minek van ez a windows 10 edition??

Bocsi, de ezt tényleg nem értem.



2019. jan. 6. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak opcionális hogy megvehető Windows Storeban is

mint az Assassin’s Creed játékok amik megvásárolhatóak Uplayen de Steamen is

2019. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit minecraft.net-en veszel az az eredeti Java verzió. A Windows 10 kiadás pedig megegyezik a mobilos és a konzolos (xbox, nintendo) verziókkal. A Win 10 kiadás stabilabb, gyengébb gépen is elfut, nem kell a többjátékos módhoz (amikor haverokkal játszol nem szerveren) külön külsős program. Viszont csak hivatalos skinek és pályák vannak hozzá, nem lehet csak úgy letölteni. Ráadásul ezzel a verzióval jobban foglalkoznak és hamarabb megjelennek rá a nagyobb frissítések. Vedd meg a minecraft.net-en a Java verziót, ahhoz megkapod ajándékba a Win 10 kiadást is, aktiváld be a windows áruházba és nézd meg a kettő között a különbséget.
2019. jan. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nem is tudtam hogy kapnék olyat ajándékba! Biztos ez? Mert külön amugy 10000Ft
2019. jan. 7. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, most nézem, hogy 2018 október 18-ig volt csak ajándékba a Java kiadáshoz. Nem gondoltam volna, hogy megszűnik ez az ajánlat, mert amióta megjelent a Windows 10 kiadás azóta járt a Java kiadáshoz.
2019. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10000 Ft?! Mi a fene, G2A-n napokban 2€ volt a Win10 edition
2019. jan. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!