Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szórakoztató játékok milyeneke...

Szórakoztató játékok milyeneket tudtok?

Figyelt kérdés
milyen szórakoztató játékokat tudtok? lehetőleg nem a legnagyobb gépigényűre gondolok de ha van ötleted nyugodtan írjad

2021. okt. 18. 16:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Big rigs
2021. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

ezt írja a wikipédia a brig rigs játékról:

A Big Rigs: Over the Road Racing a Stellar Stone LLC által 2003-ban PC-re kiadott autóverseny típusú játék. Minden téren negatív kritikákat kapott, és sok kritikus úgy hivatkozik rá, mint minden idők legrosszabb játéka.

2021. okt. 19. 17:44
 3/24 A kérdező kommentje:
nagyon kedves vagy
2021. okt. 19. 17:45
 4/24 anonim ***** válasza:
Kicsit sovány a leírásod, hogy neked mi a szórakoztató, de nekem így erről a szóról a rogue-like játékok ugranak be, azokból meg Dead Cells-t, Hades-t, és Wizard of Legend-et tudnám ajánlani.
2021. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
hát nekem a nem agresszív inkább vicceshumoros játékok jönnek be . olyt esetleg nem tudsz?
2021. okt. 20. 14:16
 6/24 anonim ***** válasza:

Hát akkor talán bejön neked Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy. Vizuális novella, detektíves. Ügyvéd vagy és rövidre foglalva, gyilkosságokat kell megoldanod, de nem olyan vér komoly az egész, a karakterek viccesek, és vicces szituációkat kreálnak, és mivel neked kell megoldani az ügyeket, az agyadat is megmozgatja egy kicsit. 30 euro a Steamen, nagyon ajánlom. Ebben jelenleg 38 órám van, és még alig vagyok túl a felén.

Persona 4 Golden, JRPG (japanese role-playing game). 20€, szintén a Steamen. Néha komolyra tudja venni a dolgot, és legalább egyszer valszeg sírni fogsz rajta, de a nagyrészt nagyon könnyed, aranyos és vicces, szintén remek karakterekkel, kitűnő sztori, és rohadtul jó zenéje van, ezt nem tudom eléggé ajánlani. :)


Yakuza sorozatot még nem játszottam, de elvileg nagyon jó, és sok meme-ek vannak belőle a neten, szóval gondolom az is vicces játék.

2021. okt. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ja a P4G-ot kb 50 óra alatt fejeztem be, szóval el leszel ezekkel egy pár hétig, ha bejönnek
2021. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
igen csak sajnos nem tudok jól angolul nem tudnátok esetleg mást?
2021. okt. 20. 14:41
 9/24 A kérdező kommentje:
vlami olyan játékot ami vicces de nem agresszív és nem kell hozzá angol
2021. okt. 20. 16:53
 10/24 anonim ***** válasza:
Mortyr
2021. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!