Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bioshock 1 Remasteredben a...

Bioshock 1 Remasteredben a god modeot hogy kell aktiválni?

Figyelt kérdés

Utálok csalni de tényleg,ezért csak legvégső,muszáj esetekben szoktam,konkrétan csak akkor ha egy játék a vége felé már annyira nehéz lesz számomra hogy az már ellehetetleníti a befejezését.Mint pl. sajnos ez a játék is.


Előre is köszi!



#cheat #BioShock #Bioshock 1 Remastered
2021. okt. 23. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen plaformon játszod?
2021. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PC.
2021. okt. 27. 02:13
 3/5 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=s7h9r87cuQQ


Itt megmutatja hogyan engedélyezheted a konzolt a játékban.

Amint az megvan, a TAB billentyűvel tudod előhívni, majd beírod, hogy "god" aztán megnyomod az ENTER-t és kész.

2021. okt. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az baj hogy nekem nincs steam-es előfizetésem,márpedig ha jól látom kellene hozzá.


Meg lehet ezzel lehet összefüggésben az is,hogy nekem nem is csinál semmit a TAB gomb.


Én különben azt nem értem hogy nálam miért nem működik simán a user.ini átírása? [link]

2021. okt. 28. 03:11
 5/5 A kérdező kommentje:
De működik,csak az még nem elég,mert nálam végül az vált be,hogy átírtam a C:\Users\felh\AppData\Roaming\BioshockHD\Bioshock\User.ini és a H:\Games\BioShock Remastered\Build\Final\DefUser.ini fájlt is.
2021. okt. 28. 03:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!