Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv!Far Cry 6 fordítással...

Üdv!Far Cry 6 fordítással kapcsolatban lenne kérdésem,amit GW csinált,hogy az eredeti játékhoz készült, vagy létezik már nem hivatalos 'rilíz' is?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi van? FC6-ban amúgy sincs magyar nyelv.
2021. okt. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
22%

csak nevetni lehet rajtad #Kerdezo meg #1

:D


en kivarok par evet mire kiprobalom


hagyjuk mar magyar, minek az? Tenyleg meg manapsag se tudnak angolul emberek net hiaba van?

2021. okt. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod kettő? Simán leírtam, hogy nincs benne magyar nyelv, de ha okoztam pár humoros pillanatot akkor szívesen.
2021. okt. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező nem is utalt arra, hogy van a játékban magyar felirat. Tény, hogy nem egyértelmű, de a címkékből kiderül, hogy a google fordítós "magyar" feliratra irányul a kérdés (legalábbis a gépi game erre utal). Illetve a kérdés valójában az, hogy van-e már lopott verzió a játékhoz.
2021. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. Igen az lett volna a lényeg, bár azért szerintem elég egyértelműen leírtam, hogy GW csinált magyarítást és az a tört, vagy eredeti BOLTI verzióhoz készült e? Tehát igen, hogy van e már nem hivatalos (nem scene csapat által feltört) tört verziója a játéknak? 2. Annyira tudok angolul, hogy megértsem miről van szó vagy mit kell csinálni, de akkor te se nézegesd a magyaritasok honlapját soha. Én meg szánakozni tudok rajtad meg az ilyen megnyilvánuláson nem nevetni :(
2021. okt. 24. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Fel sincs törve még
2021. okt. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, a magyarítások nem release-hez készülnek, hanem cakk-pakk a játékhoz. Teljesen mindegy, hogy eredeti, vagy a huszonhetedik töréséről van szó, a magyarítás jellemzően ugyanúgy fog működni.
2021. okt. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!