Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Návai Anikóval hogyan lehet...

Návai Anikóval hogyan lehet felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Megtaláltam Facebookon, de nem lehet neki levelet küldeni. Lehetetlen lenne vele kapcsolatba lépni? Nincs valami hivatalaos weboldala? Esetleg nem ismero őt valaki? Rendkívül fontos lenne...és elég sürgősen. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!

#kapcsolat #Návai Anikó #hivatalos weboldal
2012. szept. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno én is kerestem hozzá elérhetőséget, de sehol sem találtam. Vele kapcsolatban felháborító volt fényezi mindig minden interjújában Angelina Jolie-t, aki nem egy szent.
2012. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja a lényeg kimaradt. A Nők Lapjában szokott írni nézzél szét azon az oldalon. Előző voltam.
2012. szept. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg fogom nézni.

Angelina Jolie-val kapcsolatban: szerintem nagyon jóban vannak. Tény, hogy nem egy szent, de én éppen ezért bírom. Máskülönben úgy néz ki, hogy manapság lenyugodott. Régebben én sem voltam oda érte, de azt hiszem mára már megértettem.

2012. szept. 15. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok :/ sikerült már vmit?
2012. okt. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!