Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen lett a Sea of Thieves...

Milyen lett a Sea of Thieves a látványon kívül, milyen a játékmenet, mennyire sikerült jól, meddig tartja fenn az érdeklődést online?

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 17:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Nemrég kijött az Early Accesből, ezért kérdem, a 3 évvel ezelőtti tesztet meghallgattam, de nem győzött meg: https://www.youtube.com/watch?v=uArnDOJSChU
2021. okt. 24. 17:30
 2/7 anonim ***** válasza:

A Sea of Thieves egy olyan játék, amit nagyon sajnálok, mert a remekül lefektetett játékmechanikákat, és az atmoszféráját több mint ellensúlyozza a toxikus játékosközössége. A játék hivatalosan PvPvE, tehát egyszerre vannak jelen PvE tartalmak a különböző küldetések, sztori chapterek, miegyebek személyében, és ezzel egyidejűleg jelen van a harc más játékosokkal. Hivatalosan. A játék viszont akkora PvP elitizmusban szenved, hogy a játékosok többsége teljesen elfelejti hogy amúgy egymás öldöklésén kívül más is van a játékban. És ahol PvP van, ott toxicizmus van, méghozzá sok. Sokszor gondolok rá, hogy szívesen játszanék vele, mert nincs még egy játék ami ilyen remekül át tudja adni a hajózás élményét, a kincskeresés élvezetét, mindez megspékelve egy szerintem immerzív és érdekes lore-al. De mindig leteszek róla, mert semmi kedvem ahhoz ami ott PvP címszó alatt történik.


Röviden, tömören: Remek játék, borzalmas játékosok.

2021. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

mit rinyalsz omg? Ok ezt szeretik, te meg azt, inkabb te vagy az osszeferhetetlen onzo kolok... Pont ez a lenyege, hogy egy ilyen vilagban kell ervenyesulni.


A DayZ sem szolt semmi masrol, minthogy egymast lojjuk le, minden mas csak felesleges marhasag volt, pl a zombik, ehezes, horgaszas stb...De ennek ellenere talalkoztam olyan clannal, aki azt csinalta, hogy volt pve resze a dolognak, akik horgasztak, gyujtogettek stb (nagy elvezet lehetett) es voltak olyan tagok akik ezekre az emberekre vigyaztak, vagyis pvp tagok. Es maris megvan a harmonia, csak gondolkodni kell nem sirni

2021. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Látod kérdező? Pontosan erről beszélek :) Ömlik belőle a toxicitás.
2021. okt. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy tanulj te idegen szavakat, és akkor nem tűnsz egy világtalan sügérnek :)
2021. okt. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azóta azért tényleg egy rohadt jó játék nézd példának a no mans sky-t egy hatalams csalódás volt mostanra pedog annyi tartalom érkezett hogy elfeledteti velem a régi szar játékmenetet.


Ide a SOT-ba bejött egy teljsen új és sokkal nagyobb tall tale a pirates life aminek rohadt jó atmoszférája van az a zöldes már már negatívba ámtenő környezet a folyamatos ködben ahogy felvillan egy fákja


A zenei témák is igen jók. A grafika a legegyedibb amit láttam mese szerű de mégis realisztikusnak hat a naplemente olyan hogy csak nézek.


Nem úgy hajózol ki mint más ilyesféle játékokba nem itt először gyűjtögetsz hogy legyen kaja, ágyú golyó, deszka. Felveszed a questet felhúzod a vasmacskát ki a vitorlákat szélbe állítani (amit egyébként egész úton állítgatsz) folyamatosan figyeled a horizontot hogy mikor találkozol valakivel aki fél órán át kerget a mapon vagy belédrongyol vagy szétlő mielótt észbe kapnál.

2021. nov. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy évvel később még mindig él és virul a játék. Aki most kezdene neki annak bátran ajánlom. Nem minden játékos agresszív, én ismertem meg a játékban pár embert. A 6 személyes galleon is sikerült.
2022. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!