Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok játékot erre a...

Saavedro kérdése:

Ajánlanátok játékot erre a konfigra?

Figyelt kérdés

I5-9400F


2x8GB DDR4 2400MHz


Asus R9 290X 4GB DDR5


Ezeket próbáltam, ill. vannak meg:


Forza Horizon 4 (k jó)

Rise of The Tomb Raider (egyelőre meh)

Gyerekkorom játékai (Sims, Claw,Heroes IV Might and Magic)

Hitman 2016 (kicsit ez is meh)

Detroit

Skyrim Legendary


A bármi jöhet, de a nagyon mainstream játékokat ismerem, örülnék valami nem túl ismert, akár régi, de jó játéknak. FPS is érdekelhet, ami nem transzcendentális/szörnyes. Az egyszer játszható indie játékok és az ilyen-olyan szimulátorok (kenyér/kecske/hegy/tolvaj/számítógép/autószerelő) nem igazán érdekelnek.


2021. okt. 24. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura

Eschalon

Dark Earth

Deus Ex

Condemned: Criminal Origins

Gothic

Risen

Fallout

Fahrenheit

Severance: Blade of Darkness

Nosferatu: The Wrath of Malachi

2021. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

attol fugg mi a meh neked benne mert Tomb Raider ("1" 2013) vagy a Shadow lehet jobban tetszene a Rise ban van egyfajta fagyos nyugalom, ami nem feltetlen tetszik mindenkinek


gondolom autosok tetszenek de Frozatol nincs nagyon mas

marmint rengeteg van csak mi ertelmuk froza mellett?


Assassin Creed ek is meh?

amugy mi az a meh?:D


Mass Effect ek?

mondjuk rengeteg jatek van amik biztos nagyon jok de annyira nem emlegetik oket (pedig nagyok szepek hiresek is a maguk modjan) csak mivel ranezesre nem jonnek be es mivel far cry k tobbek mint elegek nekem ezert en veluk vagyok el

2021. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kösz a játékokat, bár a Risennek úgy tudom, mind3 része szar. De a többire ránézek majd.


Azért meh, mert abban a 20-30 percben, amit eddig játszottam belőle, csak látvány volt, játékélmény nem sok. Mentem előre egy vonalon és néha ugrottam, meg akciógombot nyomtam. De ez remélem csak egyfajta tutorial szegmens és lesz benne tennivaló.

2021. okt. 24. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!