Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok Valami Open world...

Tudnátok Valami Open world fps játékot Erre a konfigra?

Figyelt kérdés

Ram: 2Gb

Processzor:(Egymagos)3.92 Ghz

Operációs rendszer: Windows Xp Profesional

Videó Kártya: Geforce 9500 (1 Gigás)

Direct X: Direct x9



#konfiguráció #gép #Openworld Fps
2013. aug. 21. 06:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom az Open World-ot úgy érted, hogy akármerre mehetsz, és nincs meghatározott útvonal.


Hát én eleve sem sok ilyen játékot ismerek, de kipróbálhatod valamelyik FarCry-t, vagy (igaz, kevésbé openworld) a Battlefield-et, esetleg ha szereted a Star Wars-t akkor a Star Wars Battlefrontot.

2013. aug. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen Pontosan ilyenekre gondoltam Köszönöm jöhet még.
2013. aug. 21. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Borderlands
2013. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi 2 Válaszolónak! jöhetnek Még válaszok Várom Őket. :)
2013. aug. 21. 08:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Borderlands-ból a 2-t is próbáld ki (nekem személy szerint egyik kedvenc játéksorozatom :) ), S.T.A.L.K.E.R. összes része (keress rá, nincs kedvem leírni mindet :D), RAGE, Dead Island, Deus Ex sorozat, Fallout 3 és New Vegas. Még ajánlom a Red Faction Guerillát is, ami igaz, hogy nem FPS, de baromi jó játék, és jól lehet benne pusztítani (bár kérdéses hogy bírja-e a géped)
2013. aug. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ment a Zöld pacsi. :)
2013. aug. 21. 18:27
 7/7 A kérdező kommentje:
Várok még válaszokat!
2013. aug. 24. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!