Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Közös játszás esetén számít...

Közös játszás esetén számít az, hogy ki melyik játékszolgáltatótól vásárolta meg a Rainbow Six Siege-et?

Figyelt kérdés

Például, ha az egyik ember Epic Gamesen veszi meg, a másik meg Steamen, akkor tudnak együtt játszani?


Még egy kérdés:

Most akciós Epic Gamesen az r6 és több, különböző árkategóriás változata is van.

Melyiket ajánlott megvenni?

Leginkább a Standard és a Deluxe Edition között gondolkozom, mert csak 600Ft különbség van a kettő között.


És az számít multiplayer esetén, hogy kinek melyik Edition van meg?



2021. okt. 27. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Egyáltalán nem számít, és nyilván a delux editiont venném meg...
2021. okt. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és hasznos választ. És a delux-nál drágább kiadásokra érdemes pénzt áldozni vagy csak pénzkidobás lenne?

Számít az, hogy kinek melyik edition van meg?

2021. okt. 27. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyértelmű hogy a deluxe, 16 operátort ad +600 forintért. Ha ezeket külön kellene megvenni akkor sokkal sokkal drágábban jönne ki.


"Számít az, hogy kinek melyik edition van meg?"


A különféle edition-ok csak plusz skineket meg operátorokat adnak, ebből következik hogy nem számít.

2021. okt. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez még kimaradt:


"És a delux-nál drágább kiadásokra érdemes pénzt áldozni vagy csak pénzkidobás lenne?"


Természetesen igen, ha van rá pénzed akkor megéri hisz sokkal több operátort kapsz. Például az Operator Edition 38 operátort ad a 61-ből.

De mint írtam, ezeket az operátorokat külön is meglehet venni rendes pénzből, vagy a R6 renown-ból.

Akinek nincs ideje sokat játszani és farmolni a renown-ot az kifizeti azt a 4 ezer forintot.

Cserébe kap egy elég jó kis pack-ot ahol kedvére válogathat az operátorok között, plusz 100-150 óra renown farmtól kíméli meg magát.

Csak megjegyzem hogy én anno mikor 2017-ben megvettem az Operator Edition-t negyed ennyit kaptam érte, mint amit most kínál játék.

2021. okt. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy kicsit utánanéztem, pontosan mik is azok az operátorok és ha jól értettem, azok a karakterek, akikkel játszhatod a játékot.

Nem nagyon értek még a játékhoz, meg nem is vagyok egy nagy multiplayer gamer. Inkább csak ki szeretném próbálni, mivel játszik pár ismerősöm és lehet, hogy tetszeni fog a játék, lehet, hogy nem.

Ebben az esetben gondolom a legjobb döntés a Deluxe Edition megvásárlása lenne, mert a drágább kiadásoknál már nem pár száz Forintokról van szó.

2021. okt. 28. 14:41
 6/7 A kérdező kommentje:
Az nem nagyon éri meg, ha megveszem az egyik drágább kiadást 7 vagy 12 ezerért, aztán meg alig játszok vele párszor. Ha tetszik a játék és szeretek vele játszani, akkor meg később is lesznek akciók, úgyhogy ez nem az utolsó esélyem olcsón megvenni őket.
2021. okt. 28. 14:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akcióan nem fogsz tudni operátorokat venni utólag.
2021. okt. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!