Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért viszi ilyen alacsony...

Miért viszi ilyen alacsony fps-el a league of legends játékot? Milehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem rég vásároltam egy számítógépet ami egy házilag összerakott gép lett:8 gb ddr4-es rammal,Intel Core i3-10100f 3.60 GHz processzorral, 550 wattos táppal, és Nvidia GeForce Gt 730(4gb-os) videókártyával,illetve ssd,ház,és alaplap.Annyi lenne a dolog,hogy a league of legends játékot ugyanolyan fps-el viszi teljes grafikán(60--110 fps csapat harcban még kevesebb 40-60,mint ha csak egy 1 gb-os vga lenne benne. Közben pedig egy 4gb-os van. Ezt onnan tudom hogy az azelőtti gépemben csak egy 1 gigás vga volt és azon futott úgy a játék mint most ezen a 4gb-os nvidia geforce gt 730-on. Szóval olyan mintha lelenne korlátozva vagy valami hasonló .

2021. okt. 30. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj egy custom gamet és nézd meg a beállításokban nincs e korlátozva az FPS. Ha nincs, akkor próbáld meg frissíteni a videokártya drivert, nekem ez segített amikor még loloztam. Illetve egy feladatkezelővel figyeld, hogy nincs e olyankor valami háttérben futó alkalmazás ami esetleg elveheti az erőforrásokat a loltól, végső esetben még a játékfájlok helyreállítását tudom javasolni (a kliens főbeállításain belül kell valahol lennie egy repair funkciónak, bár nem tudom amióta nem játszottam mennyit változott a kliens)
2021. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Vortrex ***** válasza:

A memória mérete egyáltalán nem mérvadó. Azt találtam róla a neten, hogy 4GB GDDR3 rammal van szerelve, ami grafikus tervezőprogramokhoz jó, de gamer értelemben egy fospumpa. A GDDR3 lassú, ezért eshet le az fps amikor dinamikusabbá válik a dolog.

Azért nem vele szégyenkezni, az hogy full grafon 40-60 fps-re vissza esik még mindig elég jó, maga a gép meg jó alapanyag egy baszóbb videókártya mellé

2021. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Most nem azért, de még a kérdést is a háztartási gépek topicba írtad ki.
2021. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Maga a kártya nagyon gyenge,hiába 4 gigás a vram.tedd fel az msi afterburnert és nézd meg hogy a vga 100%-on működik-e.én azt gyanítom hogy igen, tehát a kártya ennyit tud.
2021. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1-es a helyreállítást megpróbálom,de a többi rendben van.
2021. okt. 31. 13:14
 6/8 A kérdező kommentje:
2-es. Huh Hát ez szomorú,de akkor ezek szerint igaz. Nah akkor azt csinálom hogy visszaküldöm és rendelek egy erősebbet amin már nem lesz ilyen alacsony fps probléma. Tudsz ajánlani valami erős vga-t amin full grafon el fut a loll lagg mentesen?
2021. okt. 31. 13:20
 7/8 A kérdező kommentje:
3-as, nem figyeltem bocsánat.
2021. okt. 31. 13:21
 8/8 A kérdező kommentje:
4-es ,rendben megpróbálom.
2021. okt. 31. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!