Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogy lehetne megoldani?...

Ezt hogy lehetne megoldani? Telepítési probléma.

Figyelt kérdés

nekem az a problémám hogy ma telepítettem fel a Sacred 2 játékot, és a telepítés végén vmi olyasmit ír ki hogy nem ment át a windows egyik vizsgálatán így nem fog települni. Feltelepülni ugyan feltelepült de ha megpróbálom elindítani akkor kiírja h vmi d32_....(nem tudom a pontos nevét) file hiányzik. Ezt tényleg meg lehet oldani egy szimpla újratelepítéssel?

Mert még letörölni is alig akarja (jelenleg is "törli" gondolkodik már vagy 10 perce")


2010. szept. 3. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Háát figyelj 2 dolgot tudsz tenni mivel a sacred az games for windows kategóriába tartozik ezért ha nem eredeti a windowsod akkor lehetséges hogy azért vagypedig próbálkozz meg azzal hogy a hiányzó fájlnévre rákeresel google-ba és hátha talál valamit. Ha nincs meg a file próbálkozz újratelepítéssel =)
2010. szept. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!