Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BS Player telepítési és...

BS Player telepítési és felhasználó jogosultsági probléma megoldása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a gondom, hogy a laptopon tesóm fiókja korlátozott, és ha a BS Playert feltelepítem, amihez rebdzsergazdajogosultság kell, akkor nem tudja megnyitni a lejátszót korlátozott felhasználó alól, hanem kéri a rendszergazda jelszót, ami ki van zárva, hogy megmondom neki, illetve az is ki van zárva, hogy rendszergazda jogosultságot adjak neki. A telepítésnél nem kérdezi, hogy minden felhasználó számára akarom e telepíteni, csak annyit, hogy mindenkinek ki tegye e az asztalra a parancsikont. Hiába telepítem a BS Playert a D-re, amire tud ő is írni, akkor is kéri a rendszergazda jelszót indításkor. Hogyan lehetne ezt a helyzetet megoldani?


2011. okt. 3. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, windows 7 az os.
2011. okt. 3. 17:41
 2/3 JulesM111 ***** válasza:
Jobbklikk a setup.exe-ra, futtatás rendszergazda módban.
2011. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kizárásos alapon a telepítés rendszergazda módban történt... gondoltam, hogy most sem fogok értelmes választ kapni... egyre szarabb ez a gyakori kérdések.
2011. okt. 9. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!